Удвічі продуктивніша та швидша: Konica Minolta представляє нову виробничу систему AccurioPress 6272P

Європа | 21 липня 2022

Компанія Konica Minolta сьогодні оголосила про запуск друкарської машини AccurioPress 6272P, яка допоможе клієнтам переосмислити можливості друку одноколірних відбитків. Основними цільовими ринками для повністю налаштованої цифрової друкарської машини стануть як комерційні друкарні, так і CRD-центри. Продаж розпочнеться вже цього місяця.


Технологія з двома з’єднаними двигунами, яка дозволяє друкувати понад 15 000 листів на годину в єдиній системі, є основою нової системи від Konica Minolta. AccurioPress 6272P з подвійним двигуном є продовженням моделі AccurioPress 6136P, що чудово показала себе на ринку, де два двигуни з’єднані через тандемний релейний блок TD-502 для подвійного збільшення переваг і стійкості в умовах сучасних великих обсягів монохромного друку.

Це унікальне поєднання забезпечує подвійну швидкість та подвійну продуктивність, а також безперебійний друк без затримок та зупинок. Завдяки функції автоматичного вирівнювання спереду назад та функції регулювання зсувів, виробнича система забезпечує точну двосторонню реєстрацію. Додатковий інтелектуальний модуль контролю якості IQ-501 підтримує стабільну та стійку якість зображення без додаткових зусиль. Завдяки вбудованій системі охолодження паперу, усі друковані матеріали можна обробляти відразу після друку в автономному режимі.

Завдяки нещодавно розробленому режиму наскрізного друку забезпечується безпека виробництва у випадку, якщо машина видає помилку. Ще однією перевагою є те, що з TD-502 клієнти можуть модернізувати виробничу систему AccurioPress 6136P та підвищити продуктивність удвічі в порівнянні з AccurioPress 6272P.

Серед інших характеристик Konica Minolta AccurioPress 6272P:
  • Вакуумна подача листів для плавної обробки впродовж усього виробничого процесу. Також при деяких умовах, наприклад підвищеної вологості, може бути доданий спеціальний нагрівальний блок.
  • Система Screen-Enhancing Activity Digital (S.E.A.D) для вдосконаленої обробки кольорів.
  • Тонер Simitri HD для забезпечення найвищої якості зображення, а також чіткого відтворення тексту та лінійних малюнків.
  • Щільність паперу від 40 до 350 г при розмірах до 324x483 мм.
  • Модуль для складання паперу та широкий вибір функцій фінішної обробки з підтримкою рішень сторонніх виробників (наприклад, Plockmatic та GBC).
  • Контролер власної розробки Konica Minolta, а також потужні програмні засоби, такі як AccurioPro, що забезпечують розширену функціональність та повну сумісність з усіма функціями машини.

quotation marks

AccurioPress 6272P стане ще одним ключовим компонентом у нашому портфелі виробничих друкарських машин, що постійно розширюється. Ми прагнемо, щоби наші клієнти відкривали нові можливості друку

Інес Веннеманн

Product Manager, Konica Minolta Business Solutions Europe

«Наші багаторічний досвід та глобальна експертиза об’єднані в модулі TD-502, щоби забезпечити відповідність виробничої системи вимогам клієнтів в умовах багатотиражного друку», — каже Інес Веннеманн, Product Manager, Professional Printing Group, Konica Minolta Business Solutions Europe. «Konica Minolta AccurioPress 6272P стане ще одним ключовим компонентом у нашому портфелі виробничих друкарських машин, що постійно розширюється. Ми прагнемо, щоби наші клієнти відкривали нові можливості друку».

Вона також додала: «Цей запуск також є черговим підтвердженням того, що ми підтримуємо цифрову трансформацію компаній наших клієнтів у різних секторах та галузях завдяки передовій автоматизації, зменшенню числа людських операцій і підвищенню продуктивності з відчутним ефектом, що веде до збільшення обсягу друку вищої якості із меншою кількістю відходів».

Про Konica Minolta

 

Шлях Konica Minolta розпочався 150 років тому з прагнення інакше дивитися на світ і діяти відповідно такому баченню. Тому й сьогодні ми впроваджуємо інновації на благо суспільства та світу. Що наснажувало тоді — наснажує нас і зараз.


Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine (ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА») з Києва (Україна) — дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (КОМПАНІЯ «КОНІКА МІНОЛТА БІЗНЕС СОЛЮШЕНЗ ЮРОП ГМБХ») з Лангенгагена (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc. з Токіо (Японія).


Konica Minolta сприяє цифровій трансформації, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.


Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.


Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.


Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.


Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).


Центр бізнесових інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.


Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2022 року штат компанії налічує приблизно 8700 працівників. У 2021/2022 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.


Загалом по світі Konica Minolta налічує більше як 39000 співробітників у понад 150 країнах.


Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook, Linkdein, Instagram та YouTube

Терміни або назви продуктів можуть бути торговельними марками чи зареєстрованими знаками для товарів і послуг відповідних власників, що визнається цим текстом.

Більше новин

Більше новин

Європа |

Konica Minolta AccurioPress C7100 отримала нагороду BLI 2022 PRO Color Award від Keypoint Intelligence

Трохи більше ніж через рік після появи на ринку, тонерна друкарська машина Konica Minolta AccurioPress C7100 отримала ще одну важливу нагороду — Buyers Lab (BLI) 2022 Colour PRO Award від Keypoint Intelligence, незалежного експерта з оцінювання...