Зеленість

Чому потрібно інвестувати ЗАРАЗ

Більше продажів в онлайн торгівлі, більше бізнесу для вас: інвестиції у технології виробничого друку дають бізнесу конкурентну перевагу.

04.07.2023
4 хв 4 хв
Ключові слова
Зміст
До 2027 року продажі комерційної поліграфії зростуть майже на 50 відсотків. Щоби взяти участь у цьому зростанні, друкарні повинні скористатися новими технологічними можливостями, автоматизувати та підвищити швидкість друку. Лише ті, хто вміло інвестує, зможуть задовольнити дедалі вищі вимоги клієнтів.

Комерційний друк зазнає значного зростання протягом наступних п'яти років. За даними консалтингової компанії Smithers, вартість цифрового друку в Європі зросте з 27,6 млрд євро у 2017 році до 41,2 млрд євро у 2027 році — на 14,2%. Обсяги цифрового друку збільшаться з 351 млрд. відбитків формату А4 до 582 млрд. відбитків формату А4 — зростання на 66% за той самий десятирічний період. Електронна комерція та зростаючі потреби бізнесу в рекламі сприяють зростанню доходів.
 
Щоб отримати свій шматок цього прибуткового пирога, поліграфічні компанії повинні замислитися над тим, чи готові вони до зростаючого ринку електронної комерції. Перевірте, наскільки ви вже реалізуєте весь потенціал в наступних шести пунктах.
 

Якість

Розвиток електронної комерції зростатиме. Оскільки лояльність клієнтів завдяки особистим консультаціям від спеціалістів з продажу стає менш важливою, упаковка товару набуває все більшого значення. Тому для багатьох інтернет-магазинів особливо важливим є створення позитивного враження у покупця після прибуття пакунка. 

Для цього на упаковання наносять брендування, індивідуальні повідомлення або проводять різні маркетингові кампанії. Тому високоякісна поліграфічна продукція має важливе значення для компаній, які хочуть справити гарне враження на своїх клієнтів. Інвестуючи в технології виробничого друку, компанії можуть досягти нових рівнів якості, які неможливі зі старим друкарським обладнанням.


 

Швидкість

Зростання попиту перед святами або промоакціями, як-от "чорна п'ятниця", часто створює проблеми для ритейлерів через раптове збільшення обсягів. Ще складніше впоратися з несподіваними популярними подіями, як-от нові фільми, треки, меми, новини тощо. Тим, хто значною мірою автоматизував друк на упаковці, вдається швидко збільшувати обсяги без особливих зусиль — зі збереженням стабільної якості. Автоматизація робочих процесів мінімізує людські помилки і прискорює виробництво. Друкарям варто інвестувати в системи управління робочими процесами, які автоматизують прийом замовлень, обробку даних, підготовку та відправку друку. Це економить час, зменшує ручну працю, звільняє працівників від нудних рутинних завдань і підвищує ефективність.
 
Інвестиції в технології виробничого друку, своєю чергою, дають компаніям конкурентну перевагу, дозволяючи їм виробляти високоякісний друк швидко та ефективно. Це особливо важливо в таких галузях, як електронна комерція, де швидкість і якість друку можуть мати вирішальне значення для залучення нових клієнтів.

Стандартизація процесів

Стандартизація процесів друку допомагає досягти повторюваних результатів і підвищити ефективність. Встановлення послідовних процедур і стандартів якості один раз, а не за принципом "ми завжди робили так", дозволяє скоротити час підготовки до друку, зменшити кількість помилок і підвищити загальну ефективність. Друкарні, які інвестують, перш за все, виграють з точки зору ефективності.

Безперервне вдосконалення процесів

Друкарні повинні постійно контролювати, аналізувати та вдосконалювати виробничий процес. Регулярно переглядати показники ефективності, як-от час виконання замовлення, рівень браку та продуктивність. Це дасть змогу виявити та оптимізувати вузькі місця й неефективні ділянки. Впровадження принципів Lean або Six Sigma може допомогти зменшити кількість відходів і ще більше підвищити ефективність. Мета полягає в тому, щоб виробляти продукцію практично без дефектів. Це пояснюється тим, що метод Lean Six Sigma ставить запобігання дефектам вище за їх виявлення.

Інвестиції в системи керування кольором

Точність і однорідність кольорів мають вирішальне значення для високоякісного друку. Використовуючи системи керування кольором, друкарні можуть забезпечити точне відтворення кольорів у всіх завданнях. Це зменшує потребу в передруках і заощаджує матеріали та час. Наприклад, AccurioPro Color Manager — це програмне забезпечення, яке полегшує як лінеаризацію вашої системи друку для досягнення рівня продуктивності, необхідного для принтера, так і профілювання для точного відтворення кольору, що виводиться на друк.


 

Автоматизація керування якістю

Отримайте більше інформації про інтелектуальний контроль якості IQ-501 від Konica Minolta

Екологічність

Останніми роками поліграфічна промисловість все частіше переходить на екологічно чисті методи та матеріали. Інвестиції в екологічно чисті технології друку, як-от матеріали для вторинної переробки, допомагають друкарням ставати більш стійкими і задовольняти зростаючі вимоги клієнтів щодо екологічної стабільності. Знебарвлення — це процес видалення фарби з макулатури під час переробки. Важливими етапами процесу знебарвлення є вилучення чорнильних пігментів з паперу, фрагментація чорнила до певного діапазону розмірів і видалення з целюлози. Машина AccurioJet KM-1e від Konica Minolta пройшла випробування INGEDE, міжнародної асоціації індустрії знебарвлення, на здатність знебарвлення некрейдованого паперу, надрукованого за допомогою цієї системи. Технологія знебарвлення дозволяє відправляти папір на переробку.

 

Висновки

За останні роки технології виробничого друку значно розвинулися, а інвестиції в новітнє обладнання допомагають компаніям вдосконалити процеси друку, повернути людей у центр процесу, зробити виробництво більш стійким і підвищити ефективність. Рішення полягає в тонкому мистецтві розумного використання даних, щоб зробити бізнес-процеси більш ефективними. Це призводить до скорочення часу виконання замовлень, зниження витрат, покращення процесів переробки та підвищення якості.

Високошвидкісні системи, автоматизовані робочі процеси та вдосконалене управління викликають у керівництва посмішку, коли вони дивляться на продажі. У той же час, інвестиції окупаються в людиноцентризм: звільнення працівників від рутинної роботи відкриває новий творчий потенціал.
Дайджест