Візуальний контроль якості: поліпшення контролю якості в промисловому середовищі

Автоматизоване виявлення дефектів покращує контроль якості та безпеку

Зв'язатися з нами
 

Підвищення ефективності, скорочення виробничих затримок, мінімізація ризиків

Контроль якості на виробництві, у логістиці, на складах і подібних середовищах вкрай важливий, але дорогий і трудомісткий процес. Під час роботи зі складними або швидкісними процесами контролери-люди можуть не встигати за перебігом подій, відволікатися або втомлюватися, що потенційно може призвести до пропущення дефектів, аномалій та інших проблем.

Через це може бути відвантажена дефектна або неналежно упакована продукція, промислові процеси — простоювати, а працівники — наражатись на небезпеку.


Дотримуйтесь незмінно високих стандартів за допомогою систем візуального контролю

За допомогою інтелектуального відеорішення ви можете зробити візуальний контроль якості набагато послідовнішим і надійнішим процесом. Компанія Konica Minolta розробила рішення для візуального контролю якості (VQI) на основі інтелектуальних відеокамер Mobotix та нашої IoT-платформи обробки зображень FORXAI. Завдяки FORXAI можлива миттєва візуальна обробка зображення з камер — на місці або в хмарі — з застосуванням штучного інтелекту, що дає змогу здійснювати візуальний контроль будь-якого виробництва, логістичних, складських або інших промислових процесів.

Наші рішення VQI розроблені, щоб узяти на себе завдання постійного моніторингу й забезпечити більшу надійність, ніж неозброєне око людини-інспектора.

Ми взаємодіємо з нашими клієнтами для визначення порогових значень при виявленні дефектів, і відповідно налаштовуємо роботу нашого алгоритму. Рішення VQI можна навчити виявляти безліч проблем і аномалій — таких як подряпини, тріщини, розриви, дірки, неякісні пломби, відсутні деталі, бруд, протікання або вологі ділянки, наявність сторонніх предметів. Щойно виявиться проблема, система може надіслати повідомлення чи оповістити звуком у режимі реального часу. Крім того, вона може бути інтегрована з наявними системами та обладнанням для автоматизації невідкладних дій, як-от вилучення дефектного виробу з виробничої лінії.

Результатом впровадження VQI стане скорочення простоїв виробництва, зменшення кількості бракованої продукції та відходів, а також створення більш безпечного робочого середовища.

Наші рішення VQI пропонують:
  • Виявлення дефектів паковання на виробництві та в логістичних центрах, що допомагає переконатися, що паковання не містить бруду та пошкоджень, перш ніж розпочинати пакування товарів для відвантаження. Дефектні коробки автоматично знімаються з виробничої лінії, а брудні надсилаються на мийку.
  • Безперервний контроль поверхні для забезпечення цілісності виробів у формі листів та іншої продукції, що передбачає наявність гладкої поверхні без дефектів, зокрема подряпин, розривів та витікання клею.
  • Перевірка якості збірки для запобігання помилок і дефектів під час виготовлення продукції або монтажу обладнання, як-от втрати, нещільного прилягання або поганого припасування компонентів.

Коротко про перевагиНезмінно високий рівень візуального контролю якості завжди й у будь-який час


Сповіщення про аномалії або інші проблеми, що робить можливим швидке автоматизоване або ручне втручання


Скорочення часу простою виробництва, затримок і зайвих витрат, спричинених дефектною продукцією


Підвищення якості продукції та паковання, що забезпечує підвищення рівня задоволеності клієнтів і зменшення відходів


Прості у використанні панелі для моніторингу в реальному часі, а також для аналізу за минулі періоди

1. Які можливості в інтелектуальних відеокамер?

Інтелектуальні відеокамери, зокрема наші Mobotix з підтримкою інтернету речей, об’єднують візуальні, теплові, звукові та інші дані з різних датчиків для забезпечення надійного, стабільного візуального контролю якості. Камери Mobotix надійні й довговічні (без рухомих частин), споживають дуже мало енергії, забезпечують виняткову якість зображення й дають можливість аналізувати дані. Завдяки півсферичному 360-градусному або 180-градусному панорамному зображенню відсутні сліпі зони, завдяки чому більшу площу можна охопити меншою кількістю камер.

2. Наскільки безпечні відеокамери Mobotix?

Компанія Konica Minolta — лідер у царині кібербезпеки екосистем відеоспостереження, завдяки розробленню й тестуванню програмного забезпечення на власному захищеному виробництві в Німеччині. Наші апаратні та програмні продукти регулярно тестуються незалежними сторонніми експертами з цифрової безпеки для оцінювання та підтвердження спроможності протистояти кібератакам. У 2021 році провідний німецький інститут із проведення тестів на проникнення SySS GmbH провів ресертифікацію інтелектуальної відеоплатформи Mobotix 7 та камер безпеки Mobotix Mx6, підтвердивши високий стандарт їхньої кібербезпеки.

3. Коли потрібен візуальний контроль якості (VQI)?

Є багато застосувань рішення візуального контролю якості (VQI) Konica Minolta, які допоможуть вам у здійсненні контролю й забезпеченні якості, зокрема:

  • Перевірка коробок та іншого паковання на пошкодження та забруднення
  • Моніторинг металевих, паперових та інших поверхонь на наявність подряпин, розривів, складок та інших проблем
  • Виявлення проблем зі збиранням продукції, таких як брак або погане встановлення компонентів, які можуть вплинути на якість та безпечність продукції.

4. Як рішення візуального контролю якості (VQI) допоможуть моєму бізнесу?

Завдяки виявленню проблем із якістю продукції та паковання в різних виробничих, логістичних, складських та інших середовищах системи візуального контролю Konica Minolta допоможуть вам:

  • Підвищити рівень задоволеності клієнтів
  • Зменшити надмірні витрати, пов’язані з простоями виробництва
  • Зменшити відсоток повернення продукції та кількість відходів
  • Підтримувати безпеку на робочому місці

Найвищі стандарти якості завдяки бездефектному виробництву

Контролюєте якість на конвеєрі з допомогою людини-інспектора? Витрачаєте чимало дорогоцінного часу на виявлення тріщин, деформацій, забруднень, а також відсутніх або неправильно встановлених компонентів у вашій продукції? Дізнайтеся як автоматизований візуальний контроль якості може допомогти вам заощадити час та гроші.

Завантажити брошуру

Чому Konica Minolta для відеорішень: Робимо незриме явним

Інтелектуальна відеосистема Konica Minolta здатна ефективно виконувати завдання в будь-яких сферах: Гарантувати безпеку в заводському цеху, реєструвати транспортні засоби, виявляти рух, взаємодіяти через мережу або активувати сигналізацію в разі необхідності. Рішення також дає змогу аналізувати поведінку клієнтів.

Наші рішення для візуального контролю якості

Почніть у себе четверту промислову революцію: автоматизуйте перевірку якості виробництва з відеоаналітикою

Технології «Четвертої промислової революції», або ж «Промисловості 4.0» стають усе доступнішими, що дає змогу й...

Безпека
21.12.2021
Більше блогів про

Візуальний контроль якості

Як сучасні інтелектуальні відеорішення формують майбутнє наших міст

Та чому відеоаналітика — неодмінний елемент успішного комфортного безпечного міста.

Безпека
30.06.2022

Дізнайтеся, як наші рішення для візуального контролю якості можуть допомогти вашому бізнесу

Зв'яжіться з експертом Konica Minolta для консултації