ЯК СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ДОКУМЕНТАМИ МОЖЕ ОПТИМІЗУВАТИ БІЗНЕС-ПРОЦЕСИ

Процеси керування корпоративним контентом, бізнес-процесами та бізнес-системами мають бути налагодженими, щоби ефективність роботи компанії зростала.

Чому важливо обрати шлях автоматизації процесів керування документами та перейти в цифру? Причина проста: цифровізація впливає на враження клієнтів та підвищує конкурентні переваги вашої організації. Крім того, цифрове робоче місце дозволяє уникнути ручних помилок, скоротити час на рутинну роботу з документами, а також зосередитись лише на основних бізнес-процесах.

Завантажте електронну книгу та дізнайтеся як позбутися хаосу в корпоративному контенті вашої компанії.

Завантажте безкоштовну версію книги та дізнайтеся, чому важливо автоматизувати бізнес-процеси

Так, я надаю згоду на отримання інформації:
щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Переосмисліть керування документами з M-Files

M-Files — це інтелектуальна система керування інформацією, яка дозволить вам скористатися перевагами якості, цілісності та точності важливих даних вашої компанії — незалежно від того, знаходиться цей контент в самій M-Files чи в інших бізнес-системах. M-Files — це набір потужних інструментів для пошуку, редагування, обміну та впорядкування контенту та інформації вашої компанії, а також нові можливості, що може привнести штучний інтелект до ваших офісних процесів.

Запланувати демо