Безкоштовний доступ до вебсесій virtual.drupa 2021

Поділитися

virtual.drupa 2021

Давайте переосмислимо наші можливості разом. Представляємо останні інновації в технологіях, автоматизації робочих процесів, маркетингу та останні ноу-хау для вашого бізнесу.


Підготували для вас записи з вебсесій virtual.drupa, на яких ми розповідали про майбутнє друку, нові можливості для вашого бізнесу серед наявних клієнтів, залучення нових клієнтів, масштабування бізнесу та збільшення вашого прибутку.

Приємного перегляду!

ДИВИТИСЯ СЕСІЮ

×

Автоматизація цифрового друку

На вебсесії ви дізнаєтеся, як програмні та апаратні рішення Konica Minolta можуть підтримувати більш ефективний робочий процес — від моменту замовлення до готового друкованого продукту. Додрукарська підготовка з AccurioPro Flux, керування приміщенням друкарні AccurioPro Dashboard, тонерні машини AccurioPress C4080 та C14000 з можливістю порізки в лінію, а також інтелектуальні інструменти для фінішної обробки можуть допомогти вам досягти цифрової трансформації.

Спікери:
  • Едоардо Котічіні, Senior Manager Professional Print,
  • Карл-Фрідріх-Еденгуйзен, Product Manager Production Printing,
  • Інес Веннеманн, Product Manager Production Printing,
  • Ахім Рікс, Product Manager Production Printing,
  • Андре Статкус, Product Manager Production Printing

 

ДИВИТИСЯ СЕСІЮ

×

Етикетка та паковання

Ринок паковання зростає. Зокрема, сегменти друку етикеток та виробництва гофрованих коробок мають великий попит. Ми розповімо на цій сесії, як поєднати обидва сегменти в одному робочому процесі.

ДИВИТИСЯ СЕСІЮ

×

MGI – Сила оздоблення

Для друку вже не достатньо лише високої якості, хорошого сервісу та низької ціни. Додавання лаку та фольги до готового відбитку додасть йому набагато більшої цінності та дозволить вам пропонувати кращу продукцію клієнтам. На цій сесії ми розглянемо, як це можна легко зробити за допомогою MGI JetVarnish 3D S, рішення від Konica Minolta для оздоблення відбитків.

Спікер: Ганс Хуейсінг, Business Development Manager Professional Print Planning, Konica Minolta Business Solutions Europe.

ДИВИТИСЯ СЕСІЮ

×

Все за один прохід, динамічна обробка кожного аркуша: цифрова високошвидкісна лазерна система MOTIONCUTTER

Цифрова високошвидкісна лазерна система MOTIONCUTTER з функціями різання, філігранного висічення, гравіювання, біговання і перфорації забезпечує велику пропускну здатність в фінішній обробці — від технічної обробки до декоративного оздоблення. Дізнайтеся, наскільки простою може бути обробка змінних даних, і відкрийте для себе нові можливості на ринку з повністю автоматизованою системою, яка не дозволить вам зупиняється на досягнутому.

ДИВИТИСЯ СЕСІЮ

×

Переосмисліть все, що можливо: неочікуваний друк з AccurioJet KM-1e

Нові виклики галузі — це не реагування, а переналаштування та підкріплення. Йдеться про переосмислення ефективності та продуктивності. Наша остання цифрова струменева машина, AccurioJet KM-1e, поєднує в собі якісні відбитки та стабільність, характерні для офсетного друку, та переваги новітніх цифрових технологій. На цій вебсесії ми покажемо перевагу його дивовижної гнучкості при виборі носія та початкову готовність до друку змінних даних на великих аркушах В2.

ДИВИТИСЯ СЕСІЮ

×

Підключайтеся – Навчайтеся – Зростайте з Prokom


У часи постпандемії, бізнес-складові є першочерговими для виробників друкованої продукції. Вся справа в зменшенні витрат, підвищенні ефективності, зростанні доходу та досягненні вищої прибутковості. Prokom – це спільнота користувачів Konica Minolta, де вони можуть зв’язуватися з іншими поліграфістами, обмінюватися досвідом та вчитися один в одного, щоби розвивати свій бізнес. На цій сесії члени Prokom поділяться своїм досвідом, щоби бізнес процвітав в ці складні часи.

Запрошуємо до оновленого шоуруму

Демонструємо повний цикл виробництва листової продукції на місці:

Нова AccurioPress C4070, що інстальована в нашому шоурумі, оснащена набором фінішних рішень, а також інтелектуальним модулем IQ-501 та Auto Inspection Technology.
 

Запланувати демо зараз