Забираємо туби від тонеру на перероблення

Ми отримали десятки, ні, сотні, запитів від вас, наших клієнтів, щодо забору використаних туб від тонерів — прийшов час діяти. Відтепер ви маєте змогу повернути їх для перероблення.

Кліматичні зміни є однією з глобальних проблем світу, тому сталий розвиток задля своїх клієнтів, суспільства, майбутніх поколінь та успіху бізнесу — одна з основних цілей Konica Minolta.

Слідуємо цілям сталого розвитку ООН та разом із найбільшими компаніями світу протидіємо глобальним змінам клімату.
 

Як це працюватиме?     

Ми повністю беремо на себе цей процес: приїжджаємо до вашої локації, безплатно забираємо використані матеріали та самостійно переробляємо їх. З вас — лише зберегти тубу до нашого приїзду. 

Щоби віддати використану тубу, її потрібно покласти до коробки та сповістити нас. Ми відразу відправимо кур’єра.

Залишити заявку на збір використаних туб

Так, я надаю згоду на отримання інформації:

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Останні новини

Європа |

Безпечніші, доступніші та зручніші хмарні сервіси на єдиній платформі

Хмарні сервіси є важливою частиною нашого життя: банківські застосунки, соціальні мережі, архіви фото, електронна пошта, онлайнові покупки. Аналогічно до персональних потреб, хмарні технології відіграють важливу роль для бізнесу, оскільки надають...