Як заощаджувати електроенергію з пристроями bizhub від Konica Minolta

 

Знизьте споживання електроенергії

Економія енергії важлива як ніколи — як вдома, так і в офісі. Окрім очевидного — скорочення витрат та зменшення викидів парникових газів (однаково, мова про ТЕС, чи про генератори), — так ви зменшите кількість відходів, а головне допоможете нашій енергосистемі впоратися з навантаженнями.

Гарна новина — обравши Konica Minolta та наші БФП, ви вже віддали перевагу пристроям, які поєднують у собі продуктивність, економічність та екологічність.

Однак ви можете заощадити ще більше, змінивши спосіб друку та експлуатації обладнання. Саме тому ми нагадуємо вам про ті налаштування bizhub, які допоможуть оптимізувати їхнє енергоспоживання. Окрім того, ми поділимося порадами щодо подальшої оптимізації друку та зменшення кількості відходів у результаті друку.
 

Підвищте енергоефективність


Щоби бути максимально енергоощадними, ви можете переглянути щоденне використання офісних пристроїв bizhub та оптимізувати процеси друку відповідно до потреб вашої організації. Ми рекомендуємо використовувати такі налаштування енергоощадження, які є високоефективними та водночас дають змогу віддалено керувати вашими пристроями. Зауважте, що застосування енергоощадних налаштувань означає довший час прогріву.

  

Оптимізуйте параметри пристрою

  • Режим низького енергоспоживання
  • Змініть час з 15 до 2 хвилин, щоб дисплей вимикався раніше для зменшення енергоспоживання.
  • Сплячий режим
  • Змініть час із 20 до 2 хвилин, щоби підвищити енергоощадження.
  • Енергоощадний режим факсу/сканування
  • Блок запобіжників є найбільшим споживачем енергії в наших пристроях, але він не потребує постійного нагрівання. Встановіть цей режим на «Увімкнути», щоби підтримувати низьку температуру термофіксатора та зменшити енергоспоживання.

Більше способів заощадити електроенергіюТаймер і календар

Щоб уникнути помилкового вимкнення пристрою, режими низького енергоспоживання та сну Konica Minolta оснащені таймером і календарем, які можуть активувати систему щодня або щотижня, або відповідно до визначеної дати. Наприклад, у звичайні робочі дні можна встановити час автоматичного ввімкнення та вимкнення. Для недільних і святкових днів можна вибрати режим повного відключення живлення.

 


Динамічний екотаймер

Цей тижневий таймер керує часом для режиму сну та роботи для кожного дня тижня. Завдяки функції навчання він автоматично підлаштовується під фактичне використання на основі чотиритижневого аналізу, що дозволяє користувачам легше застосовувати всі доступні режими економії.

 


Екологічний друк

Коли система перебуває в сплячому режимі, панель керування не активується автоматично, коли надходить завдання друку. Електроживлення подається лише на необхідні компоненти пристрою, щоб звести до мінімуму зайве енергоспоживання.

 


Екологічний лічильник

Відображувана екологічна інформація охоплює економію тонера та паперу, а також підсумовує час роботи в різних режимах роботи та економії. 
 

 


8 порад для заощадження ресурсів

Окрім налаштувань системи енергоощадження вашого bizhub, є чимало інших способів економії ресурсів без погіршення якості друку. Ось кілька рекомендацій:

 

 

1. Друкуйте тільки те, що важливо

Кожне завдання друку споживає енергію, тому об’єднання завдань копіювання та друку (а не виконання великої кількості окремих завдань упродовж дня) сприяє економії електроенергії.

Вичитування документів перед друком також допомагає уникнути даремного передруку.
 

2. Друкуйте у дуплексному / N-up / монохромному режимах

Ви можете вибрати дуплексний (двосторонній) друк або функцію N-up для друку кількох сторінок на одному аркуші, що допоможе заощадити витратні матеріали та енергію.

Ми рекомендуємо встановлювати монохромний друк за замовчуванням (використовуючи кольоровий друк лише в разі крайньої потреби). Автоматичне видалення порожніх сторінок під час копіювання та сканування — ще один спосіб уникнути марнотратства.
 

3. Друкуйте з функцією Follow-Me

Ми рекомендуємо використовувати функцію «Друк Follow-Me», завдяки якій ви самостійно визначаєте, чи дійсно документ потрібно надрукувати, чи, можливо, щось ще раз потрібно змінити. Це також запобігає непотрібним циклам нагрівання та «забутим» відбиткам.

4. Збережіть налаштування друку

Збереження налаштувань у вибраному або використання наявних шаблонів, таких як копія посвідчень особи, допомагає завжди обирати правильні налаштування та мінімізувати кількість неправильно надрукованих документів через хибні налаштування.

5. Друкуйте на переробленому папері

Сучасний папір із вторинної сировини конкурує зі звичайними марками, відмінності між ними доволі важко помітити. До того, папір отриманий в економіці замкненого циклу зазвичай дешевший, ніж папір зі свіжої сировини.

Ви можете без проблем використовувати в наших пристроях bizhub папір із вторинної сировини, який відповідає стандарту EN 12281 (європейський стандарт для копіювального паперу для процесів друку сухим тонером).
 

6. Віддалений моніторинг, замість візиту інженерів

Допомагає встановлювати та обслуговувати систему друку повністю віддалено. Це означає, що технічні проблеми можуть бути вирішені в найкоротші терміни й повністю без виїзду сервісного фахівця на місце. Це не тільки економить кошти на відрядження технічного персоналу і сприяє зменшенню викидів парникових газів, а й дозволяє і вашим і нашим працівникам менше й рідше без потреби наражатися на небезпеку.

7. Оновіть парк принтерів

Можливо, має сенс оновити парк принтерів на новіші моделі, які є більш енергоефективними. Це рішення завжди залежить від конкретних обставин.

8. Впровадьте цифрові рішення для робочого місця

Ми можемо допомогти вам підвищити ефективність, ще більше скоротити витрати та сформувати відповідальне цифрове робоче місце за допомогою нашого асортименту цифрових рішень. Вони допоможуть вам перейти від виконання завдань на паперових носіях до автоматизованих цифрових робочих процесів, які дозволять споживати ще менше ресурсів і запобігати утворенню великої кількості відходів.

Як використовувати можливості bizhub для заощадження електроенергії

Завантажити брошуру 👉🏻

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Залишилися запитання?

Заповніть форму, а наші експерти зв'яжуться з вами, щоби відповісти на них