Безперебійний друк в BAT Україна з аутсорсингом Konica Minolta

Безперебійний друк в BAT Україна з аутсорсингом Konica Minolta

Безперебійний друк в BAT Україна з аутсорсингом Konica Minolta

Як Konica Minolta допомогла ВАТ Україна закрити всі потреби, пов’язані з документами в компанії завдяки аутсорсингу друку з 55 багатофункціональними принтерами. 

BАТ Україна працює ще з 1993 року. Це перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України. Глобальний портфель компанії складається із традиційних тютюнових продуктів та продуктів нового покоління. Продукція ВАТ Україна експортується до різних країн світу, як-от Азербайджан, Узбекистан, Польща, Угорщина, Румунія, Хорватія та Королівство Саудівська Аравія. 

BAT Україна має декілька різних локацій по всій країні: виробнича фабрика, регіональні офіси та склади готової продукції. Щоденно на кожній локації друкують сотні документів: договори, рахунки, акти тощо. 
Для цього друк у компанії має бути безперебійним, щоби жоден із процесів відвантаження не зупинявся. Тому ще з 2016 року в BAT Україна обрали аутсорсинг друку від Konica Minolta та інсталювали 55 багатофункціональних кольорових пристроїв bizhub А3 формату.
 

Окрім користування обладнанням, Konica Minolta Ukraine надає безперебійний сервіс та превентивне обслуговування. 

Усі пристрої зʼєднані між собою, а друк на них повністю захищений — забрати роздруківку можна лише з індивідуальною картою чи пін-кодом. Завдяки комплексному рішенню для керування друком SafeQ можна контролювати доступи співробітників до принтерів, а важливі документи потрапляють до рук лише відповідальних осіб.

Також завдяки SafeQ можна контролювати, скільки друкує кожен з департаментів та оцінити необхідність й потребу того чи іншого відділу компанії. 

Крім того, на безперебійному друці документів в BAT Україна не зупинилися, та розпочали інтеграцію з M-Files — інтелектуальною системою для керування корпоративним контентом, щоби працювати з файлами швидко та безпечно. 

 

Виклики

Виклики
 • Друк у компанії має бути безупинним та захищеним, щоби ключові процеси не зупинялися 
 • Працівники компанії мають фокусуватися на роботі, а не витрачати час на обладнання

   

Переваги

Переваги
 • Захищені дані та обмежений доступ до особистих документів​
 • Безперервний друк документів на всіх локаціях ВАТ Україна
 • Пристрої повʼязані між собою системою керування для друку SafeQ, яка контролює доступи та забезпечує конфіденційність друку
 • Пряме сервісне обслуговування з системою віддаленого моніторингу

Рішення

Рішення
 • Аутсорсинг друку, що закриває всі потреби 
 • Професійне обладнання з прямим сервісним обслуговуванням: встановили на локаціях ВАТ Україна 55 багатофункціональних пристрої bizhub
 • Захищений друк із застосунком SafeQ, комплексним рішенням для безпеки друку. SafeQ забезпечує безпеку друку, копіювання та сканування, контролює та обмежує доступ користувачів до пристроїв і документів. Щоб надрукувати чи відсканувати документ, працівник має автентифікуватися за допомогою магнітної картки або ввести ПІН-код

Зацікавило рішення?

Заповність форму та наші експерти зв'яжуться з вами для обговорення деталей

Вам також може бути цікаво

Вам також може бути цікаво