EFSS: синхронізація та обмін корпоративними файлами

Хочете подолати застарілі обмеження щодо глобальних систем миттєвого обміну повідомленнями?

Чому максимальна мобільність + швидша гнучкість = покращений рівень продуктивності


Сучасний діловий світ переносить усе швидші й постійні зміни. Оскільки одна нова технологія змінює на виробництві іншу й часто диктує порядок функціонування цілих галузей протягом кількох років (або менше), а відмінності між економікою різних країн зникають, підприємства вимушені постійно вдосконалюватися. Створення такої нової технології, як співпраця за допомогою мобільних пристроїв у ваших щоденних процесах дуже важлива для досягнення успіху вашої компанії.

Якщо ви сьогодні займаєтеся бізнесом, то добре знаєте, що єдиний шлях підтримувати конкурентну перевагу – це якомога ефективніше використовувати нові технології з моменту їх появи в галузі. Вашій компанії необхідно гнучко реагувати на технологічні зміни, адаптуватися до ваших потреб і використовувати всі запропоновані можливості. 


Чудовий приклад – здатність вашої компанії підтримувати співпрацю в Інтернеті через мобільні пристрої. dokoni SYNC & SHARE – це рішення від компанії Konica Minolta, яке пропонує доступ до мобільних документів. Система обміну файлами й синхронізації компанії (відомої як "EFSS") дає змогу вашим працівникам обмінюватися файлами й швидко та просто синхронізувати їх із колегами та клієнтами. До системи входять програмні послуги, за допомогою яких організації розповсюджують документи й керують вмістом із мобільних пристроїв, зберігаючи при цьому попередні версії документів без змін і надійно відстежуючи ідентифікатори учасників. 


Ця нова гнучкість відкриє вашим працівникам можливості для досягнення вищих рівнів продуктивності – під час участі в нарадах, укладання угоди в іншому кінці світу, завершення важливої роботи дорогою з дому в офіс або надання відповіді на терміновий електронний лист у таксі на шляху додому або в готель. Використання мобільних пристроїв створює умови для цілодобової співпраці робітників, незалежно від їхнього місцеположення, завдяки синхронізації файлів, що зберігаються в корпоративному сховищі, з домашніми комп’ютерами й пристроями користувачів, обміну вмістом зі штатними й позаштатними співавторами, наданню доступу до файлів з усіх пристроїв, інтеграції файлів у кілька сховищ даних, використанню функцій вилучення файлів тощо. 

App_store_badge.png
Download DOKONI Sync & Share from the App Store
get_it_on_play_logo.png
Download DOKONI Sync & Share on Google Play

Співпраця за допомогою мобільних пристроїв

Співпраця за допомогою мобільних пристроїв

Обмін файлами й синхронізація

Рішення для обміну файлами й синхронізації від Konica Minolta дає вам змогу зробити ключові дані доступними для працівників, незалежно від їхнього місцеположення, у будь-який потрібний їм час і на різноманітних пристроях, що поєднує гнучкість, необхідну персоналу, з безпекою, вирішальною для вашого бізнесу. Обмін файлами допоможе будь-якій компанії швидше реагувати на зміни й покращити загальну ефективність ділових процесів і прийняття рішень.

Обладнання
Апаратне забезпечення для друку Konica Minolta

Шукаєте бездоганну ефективність цифрового друку? Ви щойно її знайшли. Промисловий друк і офісне апаратне забезпечення Konica Minolta є галузевим стандартом; наші пристрої пропонують революційну якість кольорового зображення, надшвидкий чорно-білий друк і опції обробки та брошурування найвищої якості під час друку, що відповідають вимогам специфікацій найскладніших завдань тощо. Незалежно від розміру чи галузі спеціалізації вашої компанії, наше друкарське апаратне забезпечення дає змогу створити друкарську інфраструктуру, керувати цифровим вмістом, доречно використовувати надсучасні вимірювальні засоби й досліджувати інші рішення, призначені для кардинальної зміни ваших робочих процесів.

Програмне забезпечення
Програмне забезпечення Konica Minolta

Дізнайтеся про безліч способів, у які програмне забезпечення Konica Minolta може покращити вашу роботу. Konica Minolta вирішує проблеми вашої компанії, відповідає різним стилям роботи й пропонує програмні рішення відповідно до потреб вашої галузі. Konica Minolta завжди ставить ваші потреби понад усе й відповідає вимогам до програмного забезпечення найвибагливіших міжнародних організацій. Використовуючи нашу систему, ви можете контролювати витрати на будь-яку друковану або копійовану продукцію, створювати розширені заходи безпеки для захисту конфіденційних документів від несанкціонованого доступу тощо.

Сервіси
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

DOKONI Sync & Share Datasheet

Download the Datasheet for additional information

Download Now
DOKONI Sync & Share Datasheet

User Manual


Find all the details and answers to all questions in our user manual

Download User Manual

 

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

If you think you might be interested in the multiple benefits a File Sharing & Synchronisation solution from Konica Minolta could bring to your company or organisation, then please don’t hesitate to contact us! One of our specialists in the field will get back to you directly so we can start to discuss and meet your specific mobile collaboration needs.

Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.