AccurioPro Dashboard Ultimate

Найкращий інструмент для оптимізації друку


AccurioPro Dashboard Ultimate, програмний інструмент Konica Minolta, який употужнює друк на вимогу найвищим рівнем цифрового досвіду.


Це наче партнер на виробництві, який надійно збирає точні дані, агрегує та аналізує їх з унікальної точки зору та заощаджує час та гроші користувача, усуваючи потребу збирати дані власноруч. Сучасний ринок вимагає швидкого, дешевого та якісного друку. Konica Minolta надає унікальний легкий для сприйняття та використання інструмент, який повноцінно підтримує тонерні машини Konica Minolta. Цей потужний інструмент передбачає продуктивність друкарні, базуючись на накопиченому досвіді.

AccurioPro Dashboard Ultimate не просто фіксує дані. Ви отримуєте детальні звіти на основі цих даних, які допоможуть вам так спланувати чергу завдань, щоби оператор, адміністратор, а також менеджер знали, де у друкарні є можливість для виконання додаткових робіт.


AccurioPro Dashboard Ultimate

AccurioPro Dashboard Ultimate

 

  • Надає числені представлення інформації залежно від ролі користувача

  • Швидке, просте та зрозуміле хмарне рішення, яким можна керувати будь-де

  • Відображає докладну інформацію про використання машини, як-от роботу панелі​

  • Забезпечує дуже ретельне виробництво на основі даних
  • Повідомляє про порожній лоток, застрягання паперу, а також про необхідність сервісу

  • Показує конкретне розподілення часу між підготуванням, перериванням друкування, режимами очікування та друку​
  • Надає користувачеві можливість експортувати зібрані дані у csv-файл​

Дізнайтеся більше: інформаційна брошура AccurioPro Dashboard

AccurioPro Dashboard дуже докладно фіксує роботу обладнання на виробництві, що дає змогу користувачам скоротити час вимушених простоїв та витрати, пов’язані з виробництвом. Водночас програмне забезпечення допомагає максимізувати загальну продуктивність: AccurioPro Dashboard аналізує весь виробничий процес, автоматично збираючи та оцінюючи інформацію про обладнання, і в такий спосіб привносить інтелектуальний підхід у ваші бізнесові рішення, пов’язані з друком.

ОТРИМАТИ БРОШУРУ AccurioPro Dashboard

Ми на зв'язку

Вам може бути цікаво

Вам може бути цікаво

Дюссельдорф, Німеччина |

Konica Minolta представить нові рішення та продукти на drupa 2024

Компанія Konica Minolta представить свою продукцію на drupa 2024, провідній міжнародній виставці рішень для друку та крос-медіа, на своєму стенді площею 2400 м² (зал 8B), Дюссельдорф, Німеччина, З 28 травня по 7 червня 2024 року Konica...