AccurioPro Dashboard Ultimate

Найкращий інструмент для оптимізації друку


AccurioPro Dashboard Ultimate, програмний інструмент Konica Minolta, який употужнює друк на вимогу найвищим рівнем цифрового досвіду.


Це наче партнер на виробництві, який надійно збирає точні дані, агрегує та аналізує їх з унікальної точки зору та заощаджує час та гроші користувача, усуваючи потребу збирати дані власноруч. Сучасний ринок вимагає швидкого, дешевого та якісного друку. Konica Minolta надає унікальний легкий для сприйняття та використання інструмент, який повноцінно підтримує тонерні машини Konica Minolta. Цей потужний інструмент передбачає продуктивність друкарні, базуючись на накопиченому досвіді.

AccurioPro Dashboard Ultimate не просто фіксує дані. Ви отримуєте детальні звіти на основі цих даних, які допоможуть вам так спланувати чергу завдань, щоби оператор, адміністратор, а також менеджер знали, де у друкарні є можливість для виконання додаткових робіт.


AccurioPro Dashboard Ultimate

AccurioPro Dashboard Ultimate

 

  • Надає числені представлення інформації залежно від ролі користувача

  • Швидке, просте та зрозуміле хмарне рішення, яким можна керувати будь-де

  • Відображає докладну інформацію про використання машини, як-от роботу панелі​

  • Забезпечує дуже ретельне виробництво на основі даних
  • Повідомляє про порожній лоток, застрягання паперу, а також про необхідність сервісу

  • Показує конкретне розподілення часу між підготуванням, перериванням друкування, режимами очікування та друку​
  • Надає користувачеві можливість експортувати зібрані дані у csv-файл​

Дізнайтеся більше: інформаційна брошура AccurioPro Dashboard

AccurioPro Dashboard дуже докладно фіксує роботу обладнання на виробництві, що дає змогу користувачам скоротити час вимушених простоїв та витрати, пов’язані з виробництвом. Водночас програмне забезпечення допомагає максимізувати загальну продуктивність: AccurioPro Dashboard аналізує весь виробничий процес, автоматично збираючи та оцінюючи інформацію про обладнання, і в такий спосіб привносить інтелектуальний підхід у ваші бізнесові рішення, пов’язані з друком.

ОТРИМАТИ БРОШУРУ AccurioPro Dashboard

Ми на зв'язку

Вам може бути цікаво

Вам може бути цікаво

Київ, Україна |

Konica Minolta Ukraine взяла участь у виставці друку та реклами REX-T-REX 2023. Звіт

15 та 16 листопада в Києві відбулася щорічна виставка друку та реклами. Щорічна, аж до 2020 року — через пандемію та розпал війни виставку декілька років не проводили. Тож, цьогорічний офлайн був ще більш бажаним та очікуваним для поліграфістів.