AccurioPro Dashboard Essential

Незамінний інструмент для оптимізації друку


AccurioPro Dashboard, програмний інструмент Konica Minolta, який употужнює друк на вимогу високим рівнем цифрового досвіду.


Це наче партнер на виробництві, який надійно збирає точні дані, агрегує та аналізує їх з унікальної точки зору та заощаджує час та гроші користувача, усуваючи потребу збирати дані власноруч. Сучасний ринок вимагає швидкого, дешевого та якісного друку. Konica Minolta надає унікальний легкий для сприйняття та використання інструмент, який повноцінно підтримує тонерні машини Konica Minolta. Цей потужний інструмент допомагає оператору, а також менеджеру знати, де у друкарні є можливість для виконання додаткових завдань друку.
 
Повнофункціональне рішення початкового рівня AccurioPro Dashboard Essential пропонує надзвичайно привабливе співвідношення ціни й продуктивності, щоб ви могли ефективно використовувати на виробництві накопичені дані, як-от інформацію про завдання для друку та друкарські основи.


AccurioPro Dashboard Essential

AccurioPro Dashboard Essential
  • Надає швидкі, точні та вичерпні дані для зниження витрат та підвищення продуктивності
  • Швидке, просте та зрозуміле керування у браузері вашого пристрою
  • Відображає стан пристроїв друку в режимі реального часу
  • Забезпечує виробництво на основі даних
  • Відображає дуже докладну інформацію про носії, як-от тип, розмір та щільність.
  • Відображає розподіл фінішної обробки для одного або кількох завдань за вибраний період часу

Легкий моніторинг обладнання: інформаційна брошура AccurioPro Dashboard

AccurioPro Dashboard дуже докладно фіксує роботу обладнання на виробництві, що дає змогу користувачам скоротити час вимушених простоїв та витрати, пов’язані з виробництвом. Водночас програмне забезпечення допомагає максимізувати загальну продуктивність: AccurioPro Dashboard аналізує весь виробничий процес, автоматично збираючи та оцінюючи інформацію про обладнання, і в такий спосіб привносить інтелектуальний підхід у ваші бізнесові рішення, пов’язані з друком.

ОТРИМАТИ БРОШУРУ ACCURIOPRO DASHBOARD

Зацікавило рішення?

Вам може бути цікаво

Вам може бути цікаво

Дюссельдорф, Німеччина |

Konica Minolta представить нові рішення та продукти на drupa 2024

Компанія Konica Minolta представить свою продукцію на drupa 2024, провідній міжнародній виставці рішень для друку та крос-медіа, на своєму стенді площею 2400 м² (зал 8B), Дюссельдорф, Німеччина, З 28 травня по 7 червня 2024 року Konica...