Konica Minolta Mobile Print


Мобільний друк без зусиль


Безкоштовне рішення для підвищення гнучкості мобільного друку


Друк і сканування завжди під рукою з Konica Minolta Mobile Print.


У сучасному діловому середовищі ми часто змушені діяти без зволікання, зіткнувшись із серйозними проблемами, огріхами в документації або затримками. На щастя, ноутбуки й мобільні пристрої, підключені до бездротового Інтернету, значно спростили зв’язок і керування завданнями, а ця мобільність і гнучкість поширилися також на інші сфери бізнесу. Додаток Konica Minolta Mobile Printing гарантує значно більше, ніж просте завантаження файлу, якого бракує в документації; він дає змогу миттєво підключатися до вибраного БФП і через кілька секунд тримати в руках паперову копію.


Додаток для мобільного друку Konica Minolta безкоштовний і завжди доступний. Завдяки йому можна миттєво надсилати завдання на друк і віддалено сканувати документи. Жодних проблем зі складним інтерфейсом: додаток простий і зрозумілий навіть в умовах багатозадачності та поспіху. Додаток Konica Minolta Mobile Printing – це ідеальне рішення для підприємств різних типів і розмірів: від невеликих фірм з одним принтером до міжнародних підприємств з офісами в усьому світі.


Логотип Konica Minolta Mobile Print


Характеристики

Характеристики

Konica Minolta Mobile Print – це безкоштовний додаток для мобільних пристроїв на всіх основних мобільних платформах, зокрема iOS, Android і Windows 10, за допомогою якого вони підключаються до багатофункціональних пристроїв виведення Konica Minolta bizhub. Які дві основні функції цього додатка? Він дає змогу сканувати на портативному пристрої й друкувати з нього, гарантуючи, що бізнес-користувачі завжди матимуть важливі документи під рукою.


  • Повне шифрування файлів
  • Права доступу користувачів
  • Зниження експлуатаційних витрат
  • Інтеграція із загальними системами обліку й управління друком
  • Встановлення за 10 хвилин
  • Захищений запуск завдання друку


Складна інфраструктура та дорогі нові пристрої непотрібні: тепер можна легко й миттєво підключатися до одного з пристроїв і одразу розпочинати друк. Джерело файлів не має значення, оскільки мобільний друк можна здійснювати будь-коли з внутрішньої пам’яті пристрою, електронної пошти, веб-переглядача, знайомих програм або сервісу Google Cloud Print. Тепер завдяки БФП Konica Minolta навіть мобільне сканування стало простішим – потрібно лише поділитися файлами з колегами, надіслати їх безпосередньо на мобільний телефон або зберегти в хмарі. Тип файлу також не є проблемою: додаток Konica Minolta Mobile Print підтримує всі найпопулярніші формати, зокрема JPEG, GIF, BMP, PNG, PDF, TIFF, XPS, DOCX, XLSX, PPTX тощо. Чого б ви не потребували – копії макета або креслення, частини контракту або іншого типу файлу – вам знадобиться лише доступ до принтера. Працівникам можуть призначатися права користувачів, керованих адміністратором. Завдяки додатку для мобільного друку від Konica Minolta забезпечується справжня гнучкість. Часті відвідувачі? Їм можна швидко й легко призначити права гостьового доступу для друку. Автентифікація за допомогою PIN-коду, ідентифікаційної картки або імені користувача та пароля – це безпечні способи захисту конфіденційних документів. Тож спробуйте безкоштовний мобільний друк для зростання вашого бізнесу. Це рішення дасть вам змогу заощадити час, кошти та зусилля, гарантуючи, що все буде під контролем незалежно від обставин.Схема роботи Konica Minolta Mobile Print


Get the product brochure now to have all information at hand.

Konica Minolta Mobile Print brochure