Бізнес

Як дані впливають на ваші стратегічні бізнес-рішення

Ви можете знати, що через ваш бізнес проходять тонни даних. Але, можливо, ви не можете їх чітко бачити. Почніть використовувати дані для покращення стратегічних бізнес-рішень.

15.09.2021
5 хв 5 хв
Ключові слова
Зміст
Дані можуть поставити ваш бізнес на один рівень з гігантами вашої галузі. Ваші конкуренти вже інвестують в інфраструктуру, що базується на даних, щоби робити подальші дії згідно з отриманими даними. Але як саме ви можете максимально ефективно використовувати ті можливості, які дає прийняття рішень на основі даних? Перший крок — отримати чітке уявлення про дані, які важливі для вашого бізнесу. Не ризикуйте залишитися позаду.

Як багато бізнес-рішень вашої компанії приймається на основі даних?

Опитування, проведене Дослідницьким центром бізнес-додатків, показав, що 58% респондентів стверджують, що використовують свою інтуїцію і досвід замість даних і фактів. Але чи може інтуїція бути надійною основою для прийняття рішень?

Дані — це сировина, на якій тримається успішний бізнес. Організації, орієнтовані на дані, інвестують у біг дата та аналітику, щоби отримати необхідну інформацію для прийняття стратегічних рішень, заснованих на даних і фактах, а не на думках і припущеннях. Цей підхід є розповсюдженим у лікарів, які використовують дані для точної діагностики захворювань, компаній, що працюють з кредитними картами, що використовують дані для запобігання шахрайських операцій — дані швидко змінюють можливості багатьох галузей.

За даними PWC, "компанії, що успішно використовують дані та аналітику, швидко виявляють можливості, швидко оцінюють ідеї, швидко тестують та навчаються на основі цього досвіду. Вони постійно впроваджують інновації. Вони приймають нові бізнес-моделі. Вони використовують дані та аналітику як основну допоміжну здатність". Використання даних в бізнес-стратегії призводить до прийняття більш ефективних рішень і може допомогти вам отримати конкурентну перевагу.

Дані нічого не варті, якщо ви не можете проаналізувати та зрозуміти їх. Компанії, які можуть чітко бачити та структурувати свої дані, отримують більше можливостей та здатні генерувати нові ідеї, на основі яких приймаються рішення, що базуються на даних. Наприклад, чітка видимість даних може забезпечити бізнес-аналітику, який виявляє конкретні області, де є можливості для поліпшення. Прийняття рішень на основі даних випливає зі здатності збирати необроблену інформацію, а потім перетворювати її в точні та дієві висновки.

Культура керування даними — важливий крок, але перш ніж це станеться, необхідно переконатися, що ви можете чітко бачити свої дані та повністю довіряти отриманої інформації. Зрештою, ви не зможете реалізувати успішну стратегію управління даними, якщо вона заснована на таких даних, що вводять в оману або неточних даних.
 

Ясність і довіра є ключовими факторами

Ви повинні абсолютно довіряти своїм даними, перш ніж покладатися на них в процесі прийняття рішень. Не може бути ніяких двозначностей або сумнівів з боку даних, якщо аналіз даних є основою довгострокової бізнес-стратегії.

Прийняття рішень на основі сумнівних даних може завдати великої шкоди бізнесу. Стратегічні рішення можуть бути прийняті тільки в тому випадку, якщо джерела даних, на яких вони засновані, дають повну і вірогідну картину. Використання правильної технології, що дозволяє чітко бачити дані, допоможе вам довіряти їм. Чи можете ви уявити, який безлад в ланцюжках постачань роздрібної торгівлі можуть викликати прогнози, засновані на неточних даних? Якщо дані будуть невірними, роздрібна торгівля може виявитися в ситуації, коли запасів більше, ніж вона може обробити.

Крім того, що самі джерела даних повинні бути точними, дані також повинні бути структуровані та розподілені за категоріями таким чином, щоб можна було використовувати всі можливості аналізу даних.


Це не про старі дані, це про правильні дані

Правильна технологія не тільки забезпечує чітке бачення для прийняття рішень на основі даних, але і допомагає організаціям, орієнтованим на дані, не витрачати занадто багато часу на обробку і підготовку даних. Це важливий момент, оскільки при використанні неправильної інфраструктури існує ризик того, що команди по роботі з даними будуть витрачати більше часу на пошук і організацію даних, ніж на проведення самого аналізу. Наймання висококваліфікованої команди фахівців по роботі з даними тільки для того, щоб зв'язати їх всіх збором даних, буде дорогою помилкою.

Стратегії, засновані на даних, підживлюються правильними даними, а не обов'язково усіма наявними. Цілі й стратегія бізнесу допоможуть визначити, які дані ви хочете збирати. Це допоможе вам запобігти розрізнену роботу співробітників і збір даних, які насправді нікому не потрібні.

Якщо у вас накопичилося багато необроблених даних, штучний інтелект і машинне навчання зможуть їх обробити. Ця технологія допомагає бізнесу працювати з величезною кількістю даних. Оскільки ефективність алгоритмів постійно підвищується, штучний інтелект та машинне навчання мають значний потенціал для трансформації більшості галузей промисловості в найближчі роки. Буде з’являтися більше підприємств, що керуються даними, оскільки штучний інтелект, машинне навчання та біг дата стають більш доступними та їх легше застосовувати у широкому спектрі галузей.


Розвивайте культуру керування даними, а потім використовуйте її у своїх інтересах

Рішення, що базуються на даних, допомагають компаніям відмовитися від культури інтуїції та зосередитися на точності та акуратності. Набагато легше вплинути на зацікавлені сторони, якщо ви можете підкріпити свою думку даними та фактами. Чітке бачення свого бізнесу — це потужний фундамент для майбутнього успіху.

Konica Minolta може дати вам перевагу перед конкурентами, допомагаючи видобувати цінну інформацію з даних. Наша спадщина пов'язана з обробкою зображень, і ми вдосконалювали наші технології обробки зображень протягом декількох поколінь. Ми використовуємо цю спадщину в поєднанні з нашими сучасними знаннями та технологіями в області інтернету речей та штучного інтелекту, щоби допомогти нашим клієнтам чітко бачити дані та приймати рішення, базуючись на них.

Наприклад, Konica Minolta розробила технологію контролю мостів від руйнування під назвою SenrigaN. У ній використовується поєднання датчиків магнітного поля і штучного інтелекту, що дозволяє легко виявити будь-які приховані поломки або корозію. Це допомагає виявити будь-які вразливості, які можна усунути до того, як вони приведуть до обвалення моста.

Дані можуть застосовуватися в багатьох галузях промисловості, допомагаючи людям приймати розумні рішення, засновані на даних. Ці рішення можуть повністю змінити стратегію, налагодити бізнес-операції та оптимізувати робочі процеси для досягнення найвищого рівня продуктивності. Отримайте необхідну видимість, щоб розкрити всю міць ваших бізнес-даних.
Дайджест
Top 3 Articles:

Що таке оптичне розпізнавання символів (OCR)

Одна з найбільших проблем, що стоїть на перешкоді повноцінній цифровізації багатьох компаній та організацій пов'язана...

Інструменти
28.11.2021

Що таке електронний підпис (ЕП) та які його типи існують (УЕП, КЕП)

З чого почати впровадження електронного підпису, які він несе переваги, його типи (УЕП, КЕП), та чи обов'язковий для...

Інструменти
09.06.2022

Метод Уолта Діснея: реалістична креативна техніка

Нова креативна техніка для боротьби з нестачею ідей – метод Уолта Діснея допоможе вам забути звичні способи...

Нова робота
20.03.2019