Konica Minolta на Labelexpo 2023. Звіт

Брюссель, Бельгія | 20 вересня 2023

Нові технології та розробки, спрямовані на повний робочий процес на ринках упаковки та етикеток, були представлені на стенді Konica Minolta на виставці Labelexpo в Брюсселі, Бельгія.


Створили три відеозвіти з різних днів, де і технології, і тренди, тож ділимося найважливішим з виставки ;) 
 


Про виставку

Про виставку

Менш ніж через десять років після того, як технологічний гігант вперше оголосив про свої плани виходу на ринок друку етикеток, Konica Minolta використала Labelexpo як платформу для презентації інноваційних комплексних систем, щоби показати клієнтам та іншим відвідувачам виставки, як вони можуть переосмислити можливості цифрового виробництва етикеток та упаковки.
 

Labelexpo Europe 2023

Провідна подія індустрії друку етикетки та паковання. Виробники зі всього світу демонструють свої технологічні здобутки професіоналам галузі.


Konica Minolta, лідер європейського ринку з багатьма нагородами у галузі цифрового друку етикеток, разом з MGI Digital Technology та іншими партнерами продемонстрували на спільному стенді п'ять провідних систем.


 

Про друк етикетки

Про друк етикетки

Konica Minolta з гордістю презентувала AccurioLabel 400 — нову цифрову друкарську машину для друку етикетки.

На стенді Konica Minolta продемонстрували чудовий асортимент продукції для етикетки та паковання.
 

AccurioLabel 400 для друку етикетки

Одна з найяскравіших новинок — однопрохідна AccurioLabel 400, найновіша сторінка в нашому портфоліо систем для етикетки, з пʼятим, білим кольором.


З моменту випуску ми продали понад 1200 машин серії AccurioLabel по всьому світу. З новою моделлю вдалося досягти швидкості 40 метрів за хвилину, забезпечуючи високу продуктивність для великих обсягів в місяць. При цьому машина дуже проста у керуванні. Ми також здійснюємо друк в режимі CMYK плюс білий, що дозволяє створювати чудові ефекти та етикетки для будь-яких потреб на різних матеріалах.

Ще однією особливістю нового обладнання є контроль якості друку в лінію за рахунок використання вбудованого модуля якості друку IQ-520. Використання цього модуля дає змогу автоматизувати контроль якості та налаштувань друку.
Також під час LabelExpo Europe 2023 Konica Minolta прямо зі стенда продала AccurioLabel 230 та дві AccurioLabel 400. Ось воно, найкраще свідчення, що продукція Konica Minolta відповідає високим вимогам і потребам клієнтів.

Крім того, представили AccurioLabel 230 інстальовану в лінію з обладнанням для класичного висікання етикетки GM DC330mini.

 

Про лакування та фольгування

Про лакування та фольгування

Також представили машини JETvarnish 3D Web 400 і Octopus Web від MGI та PKG-1300 від Konica Minolta, призначені для виробників гофрованого картону, друкарів і власників торгових марок, яким потрібен короткий цикл цифрового струменевого друку на коробках.  

MGI Jet Varnish 3D Web 400 — найновіша машина для оздоблення етикетки та паковання, з якою можна в один прохід і наносити вибірковий лак, і робити гаряче тиснення фольгою 👀
А новий MGI Octopus – справжнє досягнення в технології висікання.

 

MGI та Konica Minolta

Партнерство, що дає змогу розширювати можливості для друкуНе забули і про комплексне програмне забезпечення, зокрема AccurioPro Flux Label Impose та Accurio Pro Dashboard, а також партнерські рішення. Софт є частиною наскрізної екосистеми, яка покликана розширити можливості друку.

В портфоліо компанії кожен знайде найкращу машину до потреб власного бізнесу.
 

ЯКЩО ВАС ЗАЦІКАВИЛО ОБЛАДНАННЯ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ ТУТ ❤️


 

Вас може зацікавити

Вас може зацікавити

Інсталяція AccurioLabel230 в АНФ ГРУП з грантом від держави

Розповідаємо, як сімейний друкарський бізнес АНФ ГРУП переосмислив підхід до друку з системою для рулонного друку етикетки Konica Minolta AccurioLabel230, заручившись підтримкою держави з «Грантом на переробне підприємство»