Konica Minolta визнана лідером на ринку хмарного друку за версією Quocirca

| 15 травня 2024

Konica Minolta була визнана лідером ринку в дослідженні Quocirca "Cloud Print Services Landscape, 2024". У звіті підкреслюється швидке впровадження рішень для хмарного друку, а основною перешкодою є проблеми безпеки.


Згідно з останнім дослідженням Quocirca, кількість організацій, які використовують хмарні рішення для керування друком, зросла на 14% за останній рік — до 69% у 2024 році порівняно з 55% у 2023 році. Очікується, що тенденція до зростання збережеться: ще 26% респондентів планують використовувати хмарні рішення для керування друком у майбутньому.
 
Крім того, у звіті підкреслюється, що безпека є головною перешкодою для впровадження хмарного керування друком: 32% респондентів зазначили, що захист корпоративних даних є головною проблемою. Серед організацій, що використовують хмарні рішення для керування друком, 36% вже впровадили модель "нульової довіри", ще 42% планують впровадити її протягом наступних 12 місяців, і лише 6% не мають жодних намірів робити це взагалі.

Безпека є основним пріоритетом для Konica Minolta. Ці зусилля були визнані Quocirca, посилаючись на "надійність безпеки" і відзначаючи, що "Workplace Pure дотримується найвищих вимог безпеки та конфіденційності даних, яких вимагають клієнти Konica Minolta" на ринку хмарних сервісів. Сервіс був розроблений за принципом "Privacy by Design" (PbD) і підтримує низку різних систем автентифікації.

Принцип Privacy by Design полягає в тому, що захисту персональних даних має приділятися увага в software development lifecycle (SDLC) ще на етапі планування архітектури, а не вже в кінці розробки. Ще під час планування структури сервісу тощо треба продумати, як забезпечити захист персональних даних, їх обробку та видалення на вимогу користувачів.

Тобто, у Workplace Pure подбали про безпеку персональних даних ще на етапі планування. Крім Workplace Pure, Konica Minolta також пропонує нещодавно запущений SAFEQ Cloud, універсальне хмарне рішення для управління друком і скануванням, з елементами керування автентифікацією, принципом "нульової довіри", захищеним мережевим трафіком для метаданих і друку та відповідністю вимогам ISO 27001, CCM та CAIQ.
 
У звіті зазначається, що хмарні рішення Konica Minolta добре підходять для організацій будь-якого розміру.

 
 

quotation marks

Ми пишаємося тим, що нас визнано лідером ринку хмарних сервісів друку. Зростання ринку, про яке повідомляє Quocirca, відображає наш власний досвід. Організації всіх розмірів усвідомлюють важливість не лише покращення операційних переваг та підвищення продуктивності, але й вищий рівень безпеки даних, документів і друку. Це важливий сигнал для тих, хто все ще сприймає хмарні технології як бар'єр.

Олаф Лоренц

Генеральний директор відділу міжнародного маркетингу Konica Minolta Business Solutions Europe


У категорії "Лідер ринку" компанія Konica Minolta визнана Quocirca як постачальник, що "займає провідні позиції на ринку як за стратегічним баченням, так і за рівнем надання послуг. Лідери зробили значні інвестиції у свій портфель послуг й інфраструктуру, та мають потужні можливості надання послуг".

 

Quocirca Cloud Print Landscape 2024

Перегляньте брошуру, щоби дізнатися більше про дослідження та критерії для оцінки. "The Cloud Print Services Landscape, 2024 — Як впровадження хмарних технологій сприяє розвитку інфраструктури друку"

Читати більше

Про Konica Minolta

 

Шлях Konica Minolta розпочався 150 років тому з прагнення інакше дивитися на світ і діяти відповідно такому баченню. Тому й сьогодні ми впроваджуємо інновації на благо суспільства та світу. Що наснажувало тоді — наснажує нас і зараз.


Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine (ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА») з Києва (Україна) — дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (КОМПАНІЯ «КОНІКА МІНОЛТА БІЗНЕС СОЛЮШЕНЗ ЮРОП ГМБХ») з Лангенгагена (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc. з Токіо (Японія).


Konica Minolta сприяє цифровій трансформації, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.


Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.


Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.


Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.


Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).


Центр бізнесових інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.


Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2022 року штат компанії налічує приблизно 8700 працівників. У 2021/2022 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.


Загалом по світі Konica Minolta налічує більше як 39000 співробітників у понад 150 країнах.


Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook, Linkdein, Instagram та YouTube

Терміни або назви продуктів можуть бути торговельними марками чи зареєстрованими знаками для товарів і послуг відповідних власників, що визнається цим текстом.

Дізнатися більше

Konica Minolta визнана лідером на ринку хмарного друку за версією Quocirca

Konica Minolta була визнана лідером ринку в дослідженні Quocirca "Cloud Print Services Landscape, 2024". У звіті підкреслюється швидке впровадження рішень для хмарного друку, а основною перешкодою є проблеми безпеки.