У Вінницькій друкарні інсталювали новеньку AccurioPrint С4065

Вінниця | Україна | 29 червня 2023

Розповідаємо, як офсетна друкарня «Вінницька міська друкарня» обрала напрямок розвитку та перенесла частини замовлень малих та середніх накладів з офсету у цифру з AccurioPrint С4065


«Вінницька міська друкарня» була створена у 2002 році — з того часу успішно працює та розвивається на поліграфічному ринку України. У своїй роботі керуються індивідуальним підходом до кожного клієнта, плідною співпрацею на результат та виконанні замовлень на високому європейському рівні якості.
Друкують візитівки, флаєри, календарі, оздоблюють відбитки фольгою та створюють власні дизайни. 
Окрім того, «Вінницька міська друкарня» — офсетна друкарня, яка друкує великі наклади різноманітної продукції. Втім вимоги ринку змінюються: часто замовлення потрібні як не «день в день», то «на завтра», ще у малій кількості. 
Тому у друкарні замислились над інвестицією в цифрове обладнання, яке може якісно друкувати будь-які наклади за короткі терміни. Це зручно, швидко, якісно, що для клієнтів стає визначальним при замовленні продукції. 

quotation marks

Інвестиція в цифрове обладнання — це можливість якісно друкувати будь-які наклади за короткі терміни.

Грицик Василь Степанович; Кушка Максим Ярославович

Директор друкарні; компʼютерщик дизайнер

 
Конкурента офсетного обладнання шукали між Konica Minolta AccurioPrint С4065 та Ricoh Pro5300 з контролером друку Ricoh GWNX. Через принципову відмінність в контролері та технічних характеристиках зупинилися на Konica Minolta.
 
Тепер в «Вінницькій міській друкарні»друкуватимуть ще якісніше завдяки новенькій повнофункціональній друкарській машині AccurioPrint С4065 та її особливостям: можливості калібрування та профілювання для стабільності кольоровідтворювання, можливості варіювання лініатури растру, зручному налаштуванні та точності зведення лиця зі зворотом.
 
Бажаємо друкарні розвитку та гарних відбитків! ❤️ 

Більше новин

Дюссельдорф, Німеччина |

Konica Minolta представить нові рішення та продукти на drupa 2024

Компанія Konica Minolta представить свою продукцію на drupa 2024, провідній міжнародній виставці рішень для друку та крос-медіа, на своєму стенді площею 2400 м² (зал 8B), Дюссельдорф, Німеччина, З 28 травня по 7 червня 2024 року Konica...