У чернівецькій рекламно-виробничій компанії Branda інсталювали нову AccurioPress С4070

| 15 грудня 2022

Спільно з нашим преміум партнером, компанією «СІЕС Про сервіс», інсталювали AccurioPress C4070 – кольорову повнофункціональну друкарську машину.


Рекламно-виробнича компанія Branda, що на ринку вже понад 15 років, займається не лише друком, а й брендингом, дизайном та має власну кав’ярню з брендованою продукцією. 


Головним пріоритетом компанії є висока якість, тому вони завжди обирають сучасне обладнання та технологічність. 
З AccurioPress C4070 у Branda мають змогу швидко та якісно друкувати на А4, А3 форматі та виконувати післядрукарську обробку: від скріплення книжок до різання візитівок. Окрім цього, друкарня допомагає ЗСУ.
 
«Головне в наш час – це бути соціально відповідальними», – каже Денис Левченко, власник компанії Branda. Ба більше, у компанії поділилися, що ще з 24 лютого безоплатно друкують матеріали для будь-яких потреб військових.
 
Щоб друк був безперебійним, наші інженери надають якісний своєчасний сервіс, а комунікацію веде наш преміум партнер – компанія «СІЕС Про сервіс».
 


Певні, що інсталяція AccurioPress C4070 – лише початок нашого співробітництва. Бажаємо успіху в роботі та гарних роздруківок!

Більше новин

Більше новин

Лангенхаген, Німеччина |

Розширені можливості цифрового друку з новою серією Konica Minolta AccurioPress 7136

Konica Minolta розширила свій портфель монохромних рішень для цифрового друку новою серією AccurioPress 7136. Системи нового покоління були розроблені, щоб допомогти комерційним друкарням та друкарням, що надають послуги друку на вимогу, розширити...