Третя AccurioLabel в Україні друкуватиме етикетки для крафтових виробників західного регіону

Київ, Україна | 24 липня 2020

Ріббон Юа відреагувала на зростаючий попит на друк етикетки короткими накладами та стала власником третьої AccurioLabel в Україні. AccurioLabel 230 друкуватиме наліпки на замовлення крафтових виробників західного регіону.


"Ми завжди відслідковуємо тренди та керуємося потребами ринку. Так ми зафіксували попит у наших клієнтів на якісну кольорову етикетку короткими накладами, — розповідає директор Ріббон Юа, Мар'ян Банін. — Крафтовим виробникам, щоби запустити продажі нового товару, інколи достатньо надрукувати 1000 етикеток зі змінними даними. Такий наклад можна замовити і у невеличкій цифровій друкарні, але транспортувати та використовувати на виробництві етикетку у листах незручно".


Ріббон Юа довго обирала рішення для друку цифрової повноколірної етикетки в рулонах. Однією із основних вимог була також наявність офіційного сервісного центру в регіоні. Так компанія дізналася про AccurioLable 230. Персональна демонстрація обладнання у шоурумі Konica Minolta в Києві стала вирішальною для прийняття рішення на користь AccurioLabel.

Ribbon UA
quotation marks

Ми не поліграфісти і майже не маємо досвіду у цій справі. Але починати ніколи не пізно. Я вважаю, що друк цифрової етикетки — це ідеальне рішення для диверсифікації портфелю наших послуг.

Мар'ян Банін

Директор Ріббон Юа

"Я вважаю інсталяцію AccurioLabel 230 у Львові переломним моментом на ринку — "неполіграфісти" починають диверсифікуватися та друкувати цифрову етикетку. Не новина, що Західна Україна відома великою кількістю локальних крафтових виробників продуктів харчування та напоїв, а також декору, одягу та косметичних засобів. Тому я певен, що короткі наклади етикетки точно користуватимуться попитом, а Ріббон Юа зможе легко завантажити своє виробництво, — додає директор з продажів обладнання для продуктивного та індустріального друку Konica Minolta Ukraine Євген Шиляєв. — Разом з AccurioLabel 230 ми інсталювали комплекс для оперативної післядрукарської обробки Scorpio 35 для висічки, видалення облою та порізки рулонів. Використовуючи ці два рішення, Ріббон Юа має можливість відвантажувати короткі наклади етикетки "на вчора". AccurioLabel 230 обслуговується нами на умовах поклікового контракту. У Львові є повноцінний офіс Konica Minolta, тобто машину обсуговуватимуть локальні сервісні інженери, що суттєво скорочує SLA."

quotation marks

Я вважаю інсталяцію AccurioLabel 230 у Львові переломним моментом на ринку — "неполіграфісти" починають диверсифікуватися та друкувати цифрову етикетку.

Євген Шиляєв

Директор з продажів обладнання для продуктивного та індустріального друку Konica Minolta Ukraine

Зараз компанія інтенсивно навчає своїх працівників працювати з професійним обладнанням.


ТОВ "Ріббон Юа" — дистриб'ютор обладнання та витратних матеріалів для обліку та маркування продукції на виробництві та складах. Компанія також надає послуги з комплексного провадження такого обладнання на підприємствах. Ріббон Юа є партнером відомих виробників техніки для друку наліпок та сканування штрих кодів: Zebra, Toshiba, Newland, Honeywell, Godex тощо. Компанія працює переважно у західному регіоні України.


Як і Konica Minolta, Ріббон Юа не продає "коробки" для друку наліпок, а пропонує своїм клієнтам комплексні рішення після ретельного аналізу їхніх складських та виробничих процесів. Правильно налаштовані процеси обліку та маркування товарів дозволяють компаніям мінімізувати втрати та ефективніше використовувати свої ресурси.


Клієнти Ріббон Юа — це компанії, що мають власне виробництво, склад та торгові площі. Зокрема це виробники м’ясної продукції, кондитерських виробів та крафтових продуктів харчування, а також представники швейної галузі. Всі вони є потенційними замовниками етикетки надрукованої на AccurioLabel 230.


Вам також буде цікаво

Вам також буде цікаво