Поліграфсервіс став першим власником AccurioPress C12000 в Україні

Рівне, Україна | 14 вересня 2020

З AccurioPress С12000 Поліграфсервіс має всі шанси потіснити не лише "цифрових" колег в регіоні, але і ускладнити життя офсетним гігантам

Друкарня "Поліграфсервіс" у Рівному стала власником першої в Україні високопродуктивної цифрової друкарської системи AccurioPress C12000. Машина була інстальована в Поліграфсервісі на початку вересня, а вже на наступний день після запуску друкувала перші комерційні наклади. За прогнозами Konica Minolta, з AccurioPress С12000 Поліграфсервіс має всі шанси потіснити не лише "цифрових" колег в регіоні, але і ускладнити життя офсетним гігантам.


З Konica Minolta AccurioPress C12000 Поліграфсервіс планує скоротити терміни виконання замовлень, збільшити їх кількість за рахунок зниження сукупної вартості поліграфічної продукції та почати друкувати більш довгі наклади на замовлення своїх клієнтів.

quotation marks

Обираючи AccurioPress C12000 від Konica Minolta ми мали на меті збільшити продуктивність нашої друкарні та зменшити вартість копії

Віталій Опанасик

Власник Поліграфсервісу

"Обираючи нову систему для друку ми мали на меті збільшити продуктивність нашої друкарні та зменшити вартість копії, — розповідає один із власників Поліграфсервісу Віталій Опанасик. — Так вибір пав на AccurioPress C12000 від Konica Minolta. До того ж, ми були впевненими в надійному сервісі компанії."


За словами Віталія перші надруковані наклади викликають лише позитивні емоції: "Ми задоволені якістю друку та подачею паперу. Надруковані відбитки на виході рівні, не скручені, та збиті в акуратну стопку. В цілому, сумніватися в якості обладнання Konica Minolta нам ще не доводилося".

quotation marks

Сумніватися в якості обладнання Konica Minolta нам ще не доводилося

Віталій Опанасик

Власник Поліграфсервісу

Клієнтами Поліграфсервісу є переважно друкарні та рекламні агенції з усього західного регіону України. Власники планують продовжувати фокусуватися на B2B сегменті та сподіваються, що нова AccurioPress C12000 стане їхньою конкурентною перевагою. 


"Ми співпрацюємо з рівненською друкарнею "Поліграфсервіс" вже більше 10 років і я щиро радію, що перша в Україні AccurioPress C12000 запустилася саме тут, — розповідає директор з продажів рішень для продуктивного та індустріального друку Евгеній Шиляєв. — Така потужна система легко задовольнить потреби регіону в оперативній поліграфії та дозволить нашому клієнтові вийти на нові ринки".

quotation marks

Поліграфсервіс має всі шанси потіснити не лише "цифрових" колег, але і ускладнити життя офсетним гігантам

Євгеній Шиляєв

Директор з продажів рішень для продуктивного та індустріального друку Konica Minolta Ukraine

За словами Євгенія, однією з ключових тенденцій в сегменті цифрової поліграфії є консолідація. "Великі друкарні стають ще більшими та поступово витісняють слабкіших конкурентів. Зараз, в умовах карантину, коли об’єми друку майже всіх видів готової продукції, крім паковання, скоротилися, AccurioPress С12000 дозволить забирати середні наклади навіть у офсетних друкарень. Тобто Поліграфсервіс має всі шанси потіснити не лише "цифрових" колег, але і ускладнити життя офсетним гігантам," — зауважив він.


Поліграфсервіс працює на ринку України з 2005 року. Серед послуг компанії: цифровий друк, зокрема фотокниг, виготовлення CTP-форм для друкарень, проведення кольоропроб, широкоформатний друк, УФ-друк, виготовлення сувенірної продукції, пластикових карток та об’ємних наклейок, розробка дизайну. З Konica Minolta Ukraine друкарня співпрацює з 2010 року. AccurioPress C12000 стала третьою цифровою друкарською системою від Konica Minolta у парку обладнання Поліграфсервісу.


Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.

Вам також буде цікаво

Вам також буде цікаво