Поліграфсервіс став першим власником AccurioPress C12000 в Україні

Рівне, Україна | 14. Вер 2020

З AccurioPress С12000 Поліграфсервіс має всі шанси потіснити не лише "цифрових" колег в регіоні, але і ускладнити життя офсетним гігантам

Друкарня "Поліграфсервіс" у Рівному стала власником першої в Україні високопродуктивної цифрової друкарської системи AccurioPress C12000. Машина була інстальована в Поліграфсервісі на початку вересня, а вже на наступний день після запуску друкувала перші комерційні наклади. За прогнозами Konica Minolta, з AccurioPress С12000 Поліграфсервіс має всі шанси потіснити не лише "цифрових" колег в регіоні, але і ускладнити життя офсетним гігантам.


З Konica Minolta AccurioPress C12000 Поліграфсервіс планує скоротити терміни виконання замовлень, збільшити їх кількість за рахунок зниження сукупної вартості поліграфічної продукції та почати друкувати більш довгі наклади на замовлення своїх клієнтів.

{"Name":"Віталій Опанасик","JobDescription":"Власник Поліграфсервісу","Statement":"Обираючи AccurioPress C12000 від Konica Minolta ми мали на меті збільшити продуктивність нашої друкарні та зменшити вартість копії","VideoUrl":"","ImageUrl":"","ImageTitle":"","HasVideo":false,"HasImage":false,"Url":null,"CodeName":"untitled_content_item_8cc6853"}

"Обираючи нову систему для друку ми мали на меті збільшити продуктивність нашої друкарні та зменшити вартість копії, — розповідає один із власників Поліграфсервісу Віталій Опанасик. — Так вибір пав на AccurioPress C12000 від Konica Minolta. До того ж, ми були впевненими в надійному сервісі компанії."


За словами Віталія перші надруковані наклади викликають лише позитивні емоції: "Ми задоволені якістю друку та подачею паперу. Надруковані відбитки на виході рівні, не скручені, та збиті в акуратну стопку. В цілому, сумніватися в якості обладнання Konica Minolta нам ще не доводилося".

{"Name":"Віталій Опанасик","JobDescription":"Власник Поліграфсервісу","Statement":"Сумніватися в якості обладнання Konica Minolta нам ще не доводилося","VideoUrl":"","ImageUrl":"","ImageTitle":"","HasVideo":false,"HasImage":false,"Url":null,"CodeName":"untitled_content_item_1716ae8"}

Клієнтами Поліграфсервісу є переважно друкарні та рекламні агенції з усього західного регіону України. Власники планують продовжувати фокусуватися на B2B сегменті та сподіваються, що нова AccurioPress C12000 стане їхньою конкурентною перевагою. 


"Ми співпрацюємо з рівненською друкарнею "Поліграфсервіс" вже більше 10 років і я щиро радію, що перша в Україні AccurioPress C12000 запустилася саме тут, — розповідає директор з продажів рішень для продуктивного та індустріального друку Евгеній Шиляєв. — Така потужна система легко задовольнить потреби регіону в оперативній поліграфії та дозволить нашому клієнтові вийти на нові ринки".

{"Name":"Євгеній Шиляєв","JobDescription":"Директор з продажів рішень для продуктивного та індустріального друку Konica Minolta Ukraine","Statement":"Поліграфсервіс має всі шанси потіснити не лише \"цифрових\" колег, але і ускладнити життя офсетним гігантам","VideoUrl":"","ImageUrl":"","ImageTitle":"","HasVideo":false,"HasImage":false,"Url":null,"CodeName":"untitled_content_item_221b7b8"}

За словами Євгенія, однією з ключових тенденцій в сегменті цифрової поліграфії є консолідація. "Великі друкарні стають ще більшими та поступово витісняють слабкіших конкурентів. Зараз, в умовах карантину, коли об’єми друку майже всіх видів готової продукції, крім паковання, скоротилися, AccurioPress С12000 дозволить забирати середні наклади навіть у офсетних друкарень. Тобто Поліграфсервіс має всі шанси потіснити не лише "цифрових" колег, але і ускладнити життя офсетним гігантам," — зауважив він.


Поліграфсервіс працює на ринку України з 2005 року. Серед послуг компанії: цифровий друк, зокрема фотокниг, виготовлення CTP-форм для друкарень, проведення кольоропроб, широкоформатний друк, УФ-друк, виготовлення сувенірної продукції, пластикових карток та об’ємних наклейок, розробка дизайну. З Konica Minolta Ukraine друкарня співпрацює з 2010 року. AccurioPress C12000 стала третьою цифровою друкарською системою від Konica Minolta у парку обладнання Поліграфсервісу.


Вам також буде цікаво

Вам також буде цікаво