Konica Minolta взяла участь в Offf Kyiv 2019

Київ, Україна | 19 вересня 2019

13-14 вересня в Києві вперше відбувся найбільший європейський фестиваль креативу та пост-дігітал культури

Konica Minolta Ukraine, у колаборації з компанією 24Print, створили стіну з моментів та людей під час міжнародного фестивалю креативності та дизайну OFFF.


Стіна Offf - це композиція з фото учасників заходу, що створювалася в реальному часі. Ідея інсталяції належить команді 24Print, а в основі процесу її реалізації була використана машина для цифрового друку AccurioPress C3080 від Konica Minolta. 


"Ми вирішили вийти за рамки своєї вузької цільової аудиторії та налагодити зв'язок із талановитою молоддю. З цією метою беремо участь у різноманітних заходах, аби знайомитися з цікавими людьми, розповідати про нас та наші ідеї.  Разом з 24Print ми мали на меті подарувати учасникам заходу можливість зберегти емоції від Offf Kyiv 2019. Здається - місія виконана", - говорить Людмила Зимбович, менеджер з продуктивного друку компаніїї Konica Minolta Ukraine.


13-14 вересня в Києві вперше відбувся міжнародний фестиваль креативності та дизайну OFFF. Це найбільший європейський фестиваль креативу та пост-дігітал культури. Щороку до Барселони приїздять дизайнери, арт-директори, власники студій, режисери, моушн-дизайнери, іллюстратори з усього світу. Окрім Барселони OFFF проходить у Відні, Лондоні, Нью-Йорку та Тель-Авіві. В список найкрутіших столиць світу в цьому році потрапив і Київ. 


Серед спікерів Offf Kyiv 2019 були Joshua Davis (Нью Йорк, США), Will MacNeil (Лондон, Англія, CG Design Director The Mill), Ricardo Gonzalez (NY, USA), Zack McDonald та Oscar Erlandsson (Нью Йорк, США, креативний та стратегічний директори B-Reel), Paloma Rincon (Мадрид, Іспанія). Організатори заходу: Projector та Depositphotos.


Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.