Конві Прінт обрала AccurioPress 6120 для друку завдань зі змінними даними

Київ, Україна | 6 квітня 2020

Konica Minolta Ukraine інсталювала нову цифрову монохромну продуктивну систему для друку Konica Minolta AccurioPress 6120 у київській друкарні "Конві Прінт".


Компанія обрала машину для друку рахунків на вимогу, завдань зі змінними даними та для друку коротких накладів чорно-білих видань.


“Ми працюємо з Konica Minolta вже протягом трьох років та дійсно задоволені якістю сервісу. Обладнання компанії повністю задовольняє наші потреби працювати з широким діапазоном матеріалів, в тому числі з крейдованим папером високої щільності (до 350 г/ м² — прим. ред),” — говорить керівник напрямку персоналізованого друку, Петро Ружицький.


За словами керівника, вакуумна касета подачі матеріалу забезпечує високу стабільність та надійність роботи.


Це не перша цифрова машина в розпорядженні друкарні. Компанія володіє великим парком офсетного обладнання, а також обладнанням для післядрукарської обробки. Конві Прінт надає послуги із виготовлення всіх видів поліграфічної продукції та друкує книги. У складі післядрукарського парку також обладнання для вкладення у конверти та формування безконвертних поштових відправлень.


quotation marks

Ми працюємо з Konica Minolta вже протягом трьох років та дійсно задоволені якістю сервісу. Обладнання компанії повністю задовольняє наші потреби працювати з широким діапазоном матеріалів, в тому числі з крейдованим папером високої щільності

Про AccurioPress 6120

AccurioPress 6120 — флагманська монохромна продуктивна цифрова система. Машина друкує зі швидкістю до 7034 сторінок формату A4 за годину на широкому спектрі матеріалів, в тому числі на крейдованому папері та папері з тисненням щільністю від 40 до 350 г/м2. Система оснащена високошвидкісним кольоровим сканером та можливостями для автоматичного регулювання насиченості та реєстрації. AccurioPress 6120 надзвичано гнучка, вона комбінується з великою кількістю фінішних рішень, як Konica Minolta, так і інших виробників. 

Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.

Вам також буде цікаво

Вам також буде цікаво