Konica Minolta визнана лідером з надання послуг друку звіті Quocirca

| 19 вересня 2023

У звіті про головні проблеми управління друком: витрати, безпеку та стійкість

Компанія Konica Minolta третій рік поспіль була названа "Лідером" у сфері надання послуг друку (MPS) компанією Quocirca у своєму звіті "Managed Print Services, 2023". Галузевий аналітик визначив витрати, безпеку та стійкість як головні виклики в управлінні друком і підкреслив ключові конкурентні переваги Konica Minolta в цих галузях.


Для 37% респондентів звіту Quocirca контроль витрат був названий головним завданням управління друком. Konica Minolta вирішує цю проблему за допомогою гнучких моделей ціноутворення, які відповідають платіжним уподобанням клієнтів. У звіті відзначається, що компанія "...спрощує, оптимізує та зменшує витрати на друк, забезпечуючи клієнтам передбачуваність рахунків-фактур".
 
Кібербезпека та ІТ-експертиза також є головними пріоритетами при виборі постачальника МФП для 45% організацій, і в звіті зазначається, що "послуги Konica Minolta забезпечують управління пристроями та системами друку, зокрема управління профілями безпеки пристроїв, сканування вразливостей і виявлення спроб вторгнення, а також забезпечення дотримання політик друку". Також визнано здатність bizhub SECURE допомагати організаціям посилити захист паролями та апаратні заходи безпеки, а також використання технології BitDefender у рішеннях bizhub SECURE Platinum та SECURE Ultimate.
  
Зменшення впливу на навколишнє середовище є важливим питанням для 31% респондентів, і це визнано однією з ключових диференціацій Konica Minolta. Використання інструменту оцінки сукупної вартості володіння bizWORKPLACE для екологічного аудиту парку принтерів згадується завдяки його здатності оцінювати енергоспоживання пристроїв, а також використання витратних матеріалів для виявлення можливостей обмеження відходів. Крім того, у звіті зазначено, як використання друку на основі правил може заощадити ресурси.


Quocirca також посилається на тенденцію до того, що організації хочуть отримати більше ІТ-послуг від своїх постачальників МФП, як-от інструменти для підвищення продуктивності та співпраці на робочому місці, а також хмарний друк. Здатність Konica Minolta бути єдиним постачальником, який управляє МФП та ІТ-послугами, полягає в наступному: "Портфоліо Konica Minolta охоплює широкий спектр рішень, які відповідають потребам клієнтів у цифровій трансформації. Гібридні робочі рішення Konica Minolta виходять за рамки друку і включають в себе рішення для роботи з цифровими документами та документообігом". Konica Minolta також задовольняє потреби у хмарному друці за допомогою рішень Dispatcher Paragon Cloud SaaS для централізованого керування друком, системи M-Files.


quotation marks

Забезпечення організацій рішенням від одного постачальника для задоволення їхніх потреб у MPS та ширших потреб у сфері ІТ-інфраструктури, безпеки та стійкості, а також гнучкий підхід до ціноутворення означає - це про підхід Konica Minolta до розв'язання проблем, на які вказує Quocirca у своєму останньому звіті.

Olaf Lorenz

Head of International Marketing Division, Konica Minolta Business Solutions Europe

Звіт Quocirca Managed Print Services 2023

Компанія Konica Minolta третій рік поспіль була названа "Лідером" у сфері послуг друку компанією Quocirca у своєму звіті "Managed Print Services, 2023". Галузевий аналітик визначив витрати, безпеку та стійкість як головні виклики в управлінні друком і підкреслив ключові диференціатори Konica Minolta в цих галузях.

Більше 👉

Вам може бути цікаво

Вам може бути цікаво

Konica Minolta визнана лідером на ринку хмарного друку за версією Quocirca

Konica Minolta була визнана лідером ринку в дослідженні Quocirca "Cloud Print Services Landscape, 2024". У звіті підкреслюється швидке впровадження рішень для хмарного друку, а основною перешкодою є проблеми безпеки.