Konica Minolta та MGI оголошують про глобальний запуск системи цифрового друку AlphaJET 4.0 та її перший продаж у Франції

Лангенхаген, Німеччина | 13 жовтня 2022

MGI Digital Technology представила AlphaJET, першу у світі цифрову струменеву друкарську машину B1+ формату для завдань від друку до фінішної обробки за один прохід з унікальним поєднанням фарб CMYK на водній основі, а також модулем для вбудованого цифрового оздоблення з допомогою технологій УФ-покриття Eco-Spot та Green-Foil. Спільно з Konica Minolta було створено перший демонстраційний центр AlphaJET Democenter для клієнтів у компетенц-центрі Konica Minolta в Парижі.


Партнери Konica Minolta та MGI Digital Technology також оголосили, що на початку наступного року в Konica Minolta в Нью-Йорку відкриється другий демоцентр AlphaJET Democenter, який ще більше прискорить процес цифрової трансформації компаній та залучення клієнтів.
 
Також уже оголошено про першого клієнта AlphaJET. ISRA, промисловий холдинг, який працює в галузі паковання та друкує картки з чіпами та без, призначені для роздрібної торгівлі, транспорту, а також для систем автентифікації та контролю доступу, обрав передову систему MGI AlphaJET, щоб оптимізувати своє виробництво та скористатися перевагами «Четвертої промислової революції».
 
Придбанням MGI AlphaJET ISRA підтримує виконання п'ятирічного інноваційного плану, який є частиною ініціативи "France Relance" — масштабного інвестиційного плану вартістю 100 мільярдів євро, спрямованого на підтримку бізнесу, переосмислення виробничих моделей, трансформацію інфраструктури та інвестиції в навчання. ISRA завжди була орієнтована на інновації: нещодавно компанія розробила найперший "zero plastic" папір ISBIO, який зараз став популярним серед великих брендів і елітних клієнтів завдяки своєму екодружньому зовнішньому вигляду і повністю придатному для вторинного перероблювання матеріалу.
 
Інвестиція у MGI AlphaJET — логічне продовження інноваційної стратегії ISRA, каже генеральний директор ISRA Жан-П’єра Шовен. «Сьогодні для того, щоби виробляти нашу продукцію, потрібно 5 основних кроків. З MGI AlphaJET ми зможемо спростити виробничий процес і позбавитися від певних обмежень, друкувати без перебоїв у завантаженні, без браку і з мінімальними витратами часу, з безпрецедентною продуктивністю, якої неможливо досягти, використовуючи звичайне обладнання».
 
Основою цифрової чотириколірної струменевої друкарської машини на водній основі лежить концепція однопрохідного друку «Четвертої промислової революції» з повною автоматизацією виробничих процесів для індивідуального та гнучкого масового виробництва, а також унікальні можливості для створення додаткової вартості.
Обладнання продукує до 1800 аркушів формату B1 на годину, з найвищою роздільною здатністю струменевого друку 1600 dpi,
 
MGI та Konica Minolta впроваджують досягнення «Четвертої промислової революції» у різні сегменти ринку поліграфії, включно з пакуванням, складним картонним пакованням, друком з інтернету, комерційним друком, книжковою та журнальною поліграфією.
 
AlphaJET друкує на матеріалах від 135 г/м2 до 2 мм. Серед них: крейдований і некрейдований папір, гофрований картон різних типів і синтетичні матеріали класів від B2 до B1+.
 
Екологічно чисте однопрохідне виробництво включає пігментні фарби CMYK на водній основі, УФ-покриття eco-spot та тиснення зеленою фольгою (плоске, рельєфне та тиснення), ефекти ламінування OPV. Цифровий струменевий AlphaJET 4.0 сертифікований INGEDE та FOGRA.
 
Унікальні переваги AlphaJET:
  • Революційна запатентована система транспортування плоского паперу:
    Електромагнітне транспортування підкладки з системами Smart Trays для ідеальної реєстрації та переміщення, що забезпечує друк із високою роздільною здатністю та без заминань
  • CMYK і точкова реєстрація УФ-покриття з допомогою інтелектуальних сканерів і калібрування кольору з повною автоматизацією
  • Системи IOT та MGI підключаються до хмарних платформ
  • Конкурентоспроможна сукупна вартість володіння — без інструментів, без зайвих відходів, без додаткової підготовки
 
Удосконалення програмного забезпечення включають інтерактивну перевірку цифрових пробних відбитків з допомогою цифрового асистента з продажів, автоматизований робочий процес додрукарської підготовки та найсучасніші хмарні рішення з використанням MGI Connect.

Олаф Лоренц (Olaf Lorenz), Senior General Manager, Digital Transformation Division, Konica Minolta Business Solutions Europe, сказав: «Глобальний запуск MGI AlphaJET є значним кроком вперед, оскільки ми й далі прискорюємо наш шлях цифрової трансформації — як всередині компанії, так і за її межами. Сьогодні ми виходимо далеко за межі наших основних ринків і успішно розширюємося на таких ринках, як ІТ-послуги, охорона здоров’я, цифрове виробництво, а також оздоблення та фінішування. Як MGI, так і ми самі продовжуємо тісно співпрацювати з нашими клієнтами в рамках спільного підходу, і сподіваємося незабаром повідомити ще кілька новин».

Про Konica Minolta

 

Шлях Konica Minolta розпочався 150 років тому з прагнення інакше дивитися на світ і діяти відповідно такому баченню. Тому й сьогодні ми впроваджуємо інновації на благо суспільства та світу. Що наснажувало тоді — наснажує нас і зараз.


Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine (ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА») з Києва (Україна) — дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (КОМПАНІЯ «КОНІКА МІНОЛТА БІЗНЕС СОЛЮШЕНЗ ЮРОП ГМБХ») з Лангенгагена (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc. з Токіо (Японія).


Konica Minolta сприяє цифровій трансформації, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.


Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.


Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.


Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.


Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).


Центр бізнесових інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.


Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2022 року штат компанії налічує приблизно 8700 працівників. У 2021/2022 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.


Загалом по світі Konica Minolta налічує більше як 39000 співробітників у понад 150 країнах.


Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook, Linkdein, Instagram та YouTube

Терміни або назви продуктів можуть бути торговельними марками чи зареєстрованими знаками для товарів і послуг відповідних власників, що визнається цим текстом.

Більше новин

Більше новин

Вінниця, Україна |

Вінницька мережа поліграфій «Магік» інвестувала у нову AccurioPress С4070

Мережа «Магік» розширила парк обладнання новою повнофункціональною друкарською машиною AccurioPress C4070. Її мали інсталювати ще в лютому — завадило повномасштабне вторгнення. Тому машину встановили на початку вересня.