Konica Minolta продемонструє повний виробничий процес на виставці Labelexpo

Лангенхаген, Німеччина | 14 липня 2023

Konica Minolta повідомила більше подробиць про свою участь у виставці Labelexpo в Брюсселі, Бельгія, яка відбудеться 11-14 вересня, де компанія продемонструє останні розробки, що допоможуть друкарням відкрити більше можливостей у виробництві етикеток та паковання — двох ринків, що розвиваються найбільш динамічно в галузі друку.


На своєму стенді (C21/22, зал 8) Konica Minolta продемонструє найсучасніше програмне забезпечення та сервісні рішення, а також новітнє обладнання, що створено на основі глобального досвіду та локальних рішень. Спільно з датською компанією Grafisk Maskinfabrik (GM) компанія Konica Minolta продемонструє повний виробничий цикл для галузі друку етикеток та пакування.
 
Labelexpo стане майданчиком для демонстрації широкій аудиторії цифрової системи AccurioLabel 400 для друку етикетки в рулонах, яка була випущена на ринок лише дев'ять місяців тому і забезпечує новий рівень якості продукції, а також такі переваги, як зниження операційних витрат і можливості використання білого тонера для більш широкого спектру завдань. Ця система забезпечує підвищену продуктивність завдяки надшвидкому друку зі швидкістю майже 40 метрів на хвилину. Система доступна у 4- і 5-колірних конфігураціях.

На нашому стенді Konica Minolta та MGI Digital Technology Industrial Print представлять комплексні рішення екосистеми Industry 5.0 з такими партнерами, як ePS, OneVision, IIJ, GM та іншими. Для того, щоб наші клієнти могли друкувати етикетки зі змінними даними з високим візуальним ефектом, компанія поєднує до- та післядрукарські рішення, які можна запропонувати як готову пропозицію "під ключ". AccurioLabel 400 буде однією з п'яти робочих систем Konica Minolta, лідера європейського ринку та володаря багатьох нагород у галузі цифрових систем для друку етикеток. Ще одна система передбачає конфігурацію тонерної системи базового рівня AccurioLabel 230 з DC330Mini від GM, яка з'єднана в лінію з системою для друку етикеток. На цій виставці також буде представлено інноваційний та найсучасніший проект з персоналізації струменевого друку в поєднанні з партнером, компанією Industrial Inkjet Ltd (IIJ).

MGI JETvarnish 3D Web Compact і Octopus Web разом з Konica Minolta PKG-1300, що призначені для виробників гофрованого картону, конвертерів, друкарів і власників торгових марок, які потребують короткострокового цифрового струменевого друку коробок, доповнять апаратну лінійку.

У рамках демонстрації повного циклу виробництва етикеток будуть представлені комплексні програмні пакети Konica Minolta, зокрема AccurioPro Flux і AccurioPro Dashboard, сервісні можливості, а також партнерські рішення.

quotation marks

"Ми маємо підтверджений досвід впровадження рішень для друку етикеток AccurioLabel від Konica Minolta по всьому світу, встановивши понад 1200 одиниць обладнання. Завдяки довгостроковим партнерським відносинам з виробниками етикеток ми змогли покращити їхнє цифрове виробництво промислових етикеток на вимогу".

Sacha-Vittorio Paolucci

Head of Industrial Print Business Development at Konica Minolta Europe

Він додає: "Labelexpo є важливим майданчиком для нас, щоб продемонструвати нашу непохитну відданість клієнтам і зростання нашої присутності на ринках виробничого друку. Цифрове виробництво етикеток зараз є провідною технологією і становить значний ринковий потенціал для друкарень, який змушує їх переосмислити свої можливості".

Про Konica Minolta

 

Шлях Konica Minolta розпочався 150 років тому з прагнення інакше дивитися на світ і діяти відповідно такому баченню. Тому й сьогодні ми впроваджуємо інновації на благо суспільства та світу. Що наснажувало тоді — наснажує нас і зараз.


Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine (ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА») з Києва (Україна) — дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (КОМПАНІЯ «КОНІКА МІНОЛТА БІЗНЕС СОЛЮШЕНЗ ЮРОП ГМБХ») з Лангенгагена (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc. з Токіо (Японія).


Konica Minolta сприяє цифровій трансформації, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.


Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.


Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.


Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.


Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).


Центр бізнесових інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.


Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2022 року штат компанії налічує приблизно 8700 працівників. У 2021/2022 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.


Загалом по світі Konica Minolta налічує більше як 39000 співробітників у понад 150 країнах.


Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook, Linkdein, Instagram та YouTube

Терміни або назви продуктів можуть бути торговельними марками чи зареєстрованими знаками для товарів і послуг відповідних власників, що визнається цим текстом.