Konica Minolta AccurioPress C7100 отримала нагороду BLI 2022 PRO Color Award від Keypoint Intelligence

Європа | 14 липня 2022

Трохи більше ніж через рік після появи на ринку, тонерна друкарська машина Konica Minolta AccurioPress C7100 отримала ще одну важливу нагороду — Buyers Lab (BLI) 2022 Colour PRO Award від Keypoint Intelligence, незалежного експерта з оцінювання обладнання, програмного забезпечення та сервісів для зацифрування документів.


Цифрова машина для виробничого друку Konica Minolta AccurioPress C7100 з принт-сервером EFI Fiery IC-319, що показала блискучі результати в складних умовах випробувань, була названа «видатним пристроєм» для друку середніх обсягів у CMYK під час останнього раунду нагородження премії BLI 2022 PRO Award від Keypoint Intelligence. Це сталося після сертифікації TÜV Rheinland, яка включає відповідні національні та міжнародні сертифікати.

Серія цифрових машин AccurioPress C7100/C7090 від Konica Minolta, запущена в червні 2021 року, працює зі швидкістю 100/90 сторінок за хвилину. Низка технологічних та програмних інновацій допомагає клієнтам зосередитися на гнучкості, розвитку та операційній ефективності. Провайдери послуг друку здобувають переваги завдяки вдосконаленій автоматизації, меншій кількості «точок дотику» з людиною та покращеній сукупній вартості володіння (TCO).
 
«Ми дуже раді продемонструвати ринку, наскільки блискуче ця друкарська машина показала себе, завоювавши одну з наших нагород BLI 2022 Colour PRO Awards», — сказав Девід Світнам, директор із досліджень та лабораторних послуг у регіоні EMEA/Asia компанії Keypoint Intelligence. «Для оцінювання загальної продуктивності ми використовуємо алгоритм за декількома тестовими атрибутами. Щоби здобути нагороду PRO Award, пристрій має бути дуже високого рівня, так що те, що пристрій є найкращим у категорії — не випадковість».

quotation marks

Ми пишаємося тим, що компанія Keypoint Intelligence присудила цю нагороду нашій друкарській машині AccurioPress C7100 після настільки суворих умов тестування та оцінювання. Ми також вважаємо це визнанням нашої візії та прагнення приносити користь клієнтам за допомогою відмінних продуктів, програмного забезпечення та сервісів. У Konica Minolta ми постійно переосмислюємо принципи друку та ​​прагнемо будувати майбутнє разом із нашими клієнтами

Карл Фрідріх Еденхьюзен

Product Manager at Konica Minolta Business Solutions Europe

Про Konica Minolta

 

Шлях Konica Minolta розпочався 150 років тому з прагнення інакше дивитися на світ і діяти відповідно такому баченню. Тому й сьогодні ми впроваджуємо інновації на благо суспільства та світу. Що наснажувало тоді — наснажує нас і зараз.


Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine (ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА») з Києва (Україна) — дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (КОМПАНІЯ «КОНІКА МІНОЛТА БІЗНЕС СОЛЮШЕНЗ ЮРОП ГМБХ») з Лангенгагена (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc. з Токіо (Японія).


Konica Minolta сприяє цифровій трансформації, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.


Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.


Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.


Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.


Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).


Центр бізнесових інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.


Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2022 року штат компанії налічує приблизно 8700 працівників. У 2021/2022 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.


Загалом по світі Konica Minolta налічує більше як 39000 співробітників у понад 150 країнах.


Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook, Linkdein, Instagram та YouTube

Терміни або назви продуктів можуть бути торговельними марками чи зареєстрованими знаками для товарів і послуг відповідних власників, що визнається цим текстом.

Погляньте по-новому на мистецтво друку

Ми відкриваємо перед вами можливості для творчості: від завоювання нових ринків до використання нових технологій і створення все більш унікальних замовлень. Крокуймо у майбутнє друку разом!

Більше про професійний друк

Більше новин

Більше новин

Лангенгаген, Німеччина |

Konica Minolta представила AccurioLabel 400 для середніх та довгих цифрових накладів

Компанія Konica Minolta оголосила про випуск нової друкарської машини для виробництва етикетки AccurioLabel 400, чим нарощує присутність на ринку етикетки, паковання та декорування. Уже бувши лідером європейського ринку цифрових машин для друку...