Konica Minolta Ukraine продовжує надавати сервіс своїм клієнтам під час війни (мапа оновлюється)

Україна | 23 березня 2022

Konica Minolta відновила надання сервісних послуг своїм клієнтам у переважній більшості регіонів попри активні бойові дії на сході та півдні України.


Ця сторінка та мапа сервісного обслуговування під час війни оновлюється за фактом змін. Останнє оновлення 15.11.2022.

Konica Minolta прагне забезпечити безперебійну роботу клієнтів і далі надавати сервіс за контрактами: доставляє витратні матеріали на замовлення клієнтів, сервісні інженери обробляють заявки, відправляють змінні частини та консультують щодо їхньої заміни віддалено та, за можливості, усувають критичні проблеми з виїздом на локацію в більшості обласних центрів України, хоча виїзд за межі міста й може бути ускладненим.Переважна більшість команди компанії вже у відносній безпеці, а склад витратних матеріалів було переміщено до умовно безпечного регіону. Наразі ми працюємо над переміщенням запасних частин та вузлів до обладнання й адаптуємо ланцюжки постачання відповідно до ситуації в країні.

Ми не можемо наражати наших працівників на небезпеку, тому тимчасово призупинили надання сервісу в тих регіонах, у яких ведуться активні бойові дії. Але задля забезпечення безперебійної роботи наших ключових клієнтів ми намагатимемося надавати сервіс і в Київській, Харківській, Донецькій (докладніше нижче), Луганській, Чернігівській, Сумській, Херсонській та Миколаївській областях, зважаючи на актуальну ситуацію в цих регіонах.

Доставлення витратних матеріалів здійснюється Новою поштою, тож швидкість виконання замовлень залежить від роботи логістичного провайдера. Можливий самовивіз витратних матеріалів з офісу у Львові.

Після розпорядження Кабінету Міністрів України 2 серпня 2022 року «Про проведення обов’язкової евакуації населення Донецької області» обслуговування клієнтів Konica Minolta у Донецькій області можливе виключно на таких умовах:
  • доставлення витратних матеріалів лише в міста Донецької області, де й далі працюють перевізники як-от Нова пошта чи Укрпошта;
  • ремонт за можливістю здійснюватиметься віддалено; якщо ж проблему вирішити не вдасться, візит можливий лише після індивідуального погодження без прив’язання до строків і термінів SLA з контракту, і лише за умови, що в цій місцевості не вестимуться активні бойові дії;
  • доставлення запасних частин здійснюватиметься лише після індивідуального погодження.

Для отримання додаткової інформації, звертайтеся до свого персонального менеджера, або пишіть на service@konicaminolta.ua чи скористайтеся системою самообслуговування service.konicaminolta.ua.

Усе буде Україна!

Як залишити заявку на сервісні послуги?

Всі звичні канали зв’язку для чинних клієнтів працюють. 
Обирайте найзручніший із варіантів:


Наразі більшість із наших працівників вже у безпеці й готові обробляти заявки на сервісне обслуговування. Графік роботи також не змінився: з понеділка по п’ятницю, 9:00 - 18:00.

Просимо враховувати, що в Україні війна: можливі затримки. Якщо ви маєте термінове питання або запит і не отримали відповідь впродовж кількох годин, скористайтеся альтернативним каналом зв’язку. 

Чи виставлятимуться рахунки за контрактами за лютий 2022 року?

Так, у лютому послуги друку надавалися в повному обсязі, за виключенням трьох робочих днів. Тому ми виставили рахунки всім клієнтам.

Чи виставлятимуться рахунки за контрактами за березень та наступні місяці 2022 року?

Якщо впродовж березня та наступних місяців ви продовжували роботу, а ми не припиняли надавати послуги — лічильники змінюються, тонер поставляється, — ми підготуємо для вас відповідний рахунок за контрактом. Ми залишаємо за собою право припинити надання послуг у разі наявності дебіторської заборгованості з боку клієнта за попередні місяці. Якщо ви маєте заборгованість, але хочете отримувати послуги, зв’яжіться зі своїм персональним менеджером. Кожен конкретний випадок буде розглянутий окремо.

Чи можна ініціювати припинення надання послуг чи скоротити їхній об’єм на період дії воєнного стану?

Введення воєнного стану є форс-мажором, про що засвідчує торгово-промислова палата України. Клієнти мають змогу звернутися до свого персонального менеджера із відповідним запитом.

В яких регіонах компанія продовжує надавати сервіс?

Ми прагнемо забезпечити безперебійну роботу клієнтів і далі надавати сервіс за контрактами: доставляємо витратні матеріали на замовлення клієнтів, сервісні інженери обробляють заявки, відправляють змінні частини та консультують щодо їхньої заміни віддалено та, за можливості, усувають критичні проблеми з виїздом на локацію в більшості обласних центрів України, (хоча виїзд за межі міста й може бути ускладненим).

Мапа сервісного обслуговування під час війни оновлюється за фактом змін.

Як відбувається доставлення витратних матеріалів?

Система автопостачання тонеру наразі не працює. Витратні матеріали відправляються за фактом їхнього замовлення через чинні канали обслуговування.

Доставлення витратних матеріалів здійснюється Новою поштою по Україні, тож швидкість і можливість виконання замовлень залежить від роботи логістичного провайдера. Ми також передбачили самовивіз витратних матеріалів з офісу у Львові.

Як відбувається опрацювання заявки на ремонт?

Система віддаленої діагностики наразі не формує автоматичні замовлення. Ви маєте змогу залишити заявку на усунення інциденту через чинні канали обслуговування.

Сервісні інженери обробляють заявки, відправляють змінні частини та консультують щодо їхньої заміни віддалено та, за можливості, усувають критичні проблеми з виїздом на локацію в більшості обласних центрів України (хоча виїзд за межі міста й може бути ускладненим).

Що робити у випадку переїзду офісу на іншу локацію / в інше місто в межах України?

За можливості, організуйте переміщення обладнання власними силами, адже ми не надаємо транспортні послуги, а наші партнери працюють з обмеженнями. Після переїзду повідомте нам нове місце розміщення пристрою та контакти відповідальної особи: ПІБ, номер телефону, email. Після цього ми сформуємо заявку на запуск обладнання на новій локації та змінимо адресу доставлення витратних матеріалів.

Чи долучилася Konica Minolta до санкцій проти росії?

Так, безумовно, європейська штаб-квартира Konica Minolta зокрема та Konica Minolta Group загалом долучилися до введення санкцій, ініційованих міжнародною спільнотою, включаючи ЄС, США та Японію. Ба більше, вони призупинили постачання продукції та всі розрахунки зі своєю "дочкою" в росії. Офіційні заяви є у публічному доступі й жодна із компаній групи їх не порушує.

Заява Konica Minolta Europe
Заява Konica Minolta Group


 

Konica Minolta: офіційно

Вплив війни між Росією та Україною на бізнес Konica Minolta та відносини з дочірньою компанією Konica Minolta в Росії

В самому центрі Європи нині жахлива, мерзенна та нищівна війна. Ми, як Konica Minolta Europe, засуджуємо будь-які акти насильства та війни.

Читати заяву