Konica Minolta представляє AccurioPro Dashboard, покликану переосмислити ефективність друкарні

Лангенгаген, Німеччина | 11 квітня 2022

Konica Minolta випускає AccurioPro Dashboard, щоби максимально підвищити ефективність друку коштом скорочення часу простоїв і затрат на виробництво. Інноваційний програмний інструмент, що реалізує передові цифрові можливості для друку на вимогу, доступний у двох версіях, Essential та Ultimate, і покликаний допомогти клієнтам працювати кмітливіше та переосмислити ефективність виробництва


Зручна інформаційна панель AccurioPro Dashboard від Konica Minolta автоматично збирає та аналізує інформацію про пристрій, щоби оперативно забезпечувати користувачів швидкими, точними та вичерпними даними для підвищення загальної продуктивності на виробництві.
 
Інтелектуальний, ліцензований багатомовний програмний інструмент можна використовувати з машинами Konica Minolta AccurioPrint і AccurioPress та в різних друкарських середовищах у галузі графіки та корпоративного друку. Це фінансові установи, дата-центри, комерційні друкарні, поштові служби та служби доставлення, відділи репрографії на виробництвах, копіювальні центри та інші друкарські середовища.

Багатофункціональне рішення початкового рівня від Konica Minolta AccurioPro Dashboard Essential, пропонує клієнтам надзвичайно привабливе співвідношення ціни і продуктивності, допомагає їм використовувати дані з найважливіших виробничих аспектів, як от про завдання друку чи носії друку. Версія Ultimate надає надзвичайно докладні звіти та порівнює продуктивність із попередніми тижнями. Вона має меню під назвою «AccurioPro Dashboard Ultimate Single Item», яке дає повноцінний доступ до хмарного сервісу — продуманої і простої інформаційної платформи, що допомагає скорочувати простої друку, збільшувати виробничі потужності. Konica Minolta AccurioPro Dashboard Ultimate також надає докладні рекомендації щодо покращення часу безвідмовної роботи друкарських пристроїв. Потужний аналітичний інструмент дає змогу проводити глибокий аналіз для визначення основних причин збитків/прибутків та всебічний аналіз фактичних затрат часу та ресурсів, необхідних у процесі виробництва. Обидві версії AccurioPro Dashboard, Essential і Ultimate, є власними розробками Konica Minolta.

quotation marks

З огляду на експоненційний ріст замовлень на Web-to-Print (друк через інтернет), оптимальне використання виробничих ресурсів має вирішальне значення для успіху бізнесу, оскільки клієнти переосмислюють ефективність як частину цифрової трансформації.

Андре Статкус

Senior Product Manager Professional Printing, Konica Minolta Business Solutions Europe

 

«Можливості криються всюди. Наша інноваційна інформаційна панель AccurioPro Dashboard допомагає клієнтам працювати кмітливіше, надаючи оперативні, точні та вичерпні дані для зниження витрат і підвищення загальної продуктивності».

«Це програмне забезпечення допомагає розкрити нові можливості виробництва і є важливим інструментом на кожному його рівні. З одного боку, керівники не встигають отримати детальну картину виробничих даних, тому їм потрібно бачити лише інформацію, необхідну для прийняття бізнесових рішень. З іншого боку, це програмне забезпечення дає змогу працівникам безпосередньо на виробництві візуалізувати та відстежувати власний прогрес, що підтримує їхню залученість та мотивацію впродовж зміни».


Про Konica Minolta

 

Шлях Konica Minolta розпочався 150 років тому з прагнення інакше дивитися на світ і діяти відповідно такому баченню. Тому й сьогодні ми впроваджуємо інновації на благо суспільства та світу. Що наснажувало тоді — наснажує нас і зараз.


Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine (ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА») з Києва (Україна) — дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (КОМПАНІЯ «КОНІКА МІНОЛТА БІЗНЕС СОЛЮШЕНЗ ЮРОП ГМБХ») з Лангенгагена (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc. з Токіо (Японія).


Konica Minolta сприяє цифровій трансформації, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.


Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.


Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.


Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.


Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).


Центр бізнесових інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.


Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2022 року штат компанії налічує приблизно 8700 працівників. У 2021/2022 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.


Загалом по світі Konica Minolta налічує більше як 39000 співробітників у понад 150 країнах.


Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook, Linkdein, Instagram та YouTube

Терміни або назви продуктів можуть бути торговельними марками чи зареєстрованими знаками для товарів і послуг відповідних власників, що визнається цим текстом.

Вас може зацікавити

Вас може зацікавити

Інсталяція AccurioLabel230 в АНФ ГРУП з грантом від держави

Розповідаємо, як сімейний друкарський бізнес АНФ ГРУП переосмислив підхід до друку з системою для рулонного друку етикетки Konica Minolta AccurioLabel230, заручившись підтримкою держави з «Грантом на переробне підприємство»