Konica Minolta виходить на ринок високопродуктивного тонерного друку з новою лінійкою AccurioPress C14000

Лангенхаген, Німеччина | 24 жовтня 2019

23 жовтня, під час виставки PRINTING United в Далласі (Техас США), Konica Minolta оголосила про глобальний запуск нової серії машин AccurioPress C14000 - свого першого представника в сегменті високопродуктивного тонерного друку.


AccurioPress C14000 друкує зі швидкістю 140 сторінок формату А4 за хвилину, що на 40% швидше, аніж будь-яка інша тонерна машина Konica Minolta. Молодша модель в серії, AccurioPress C12000, забезпечує таку ж якість друку, але з меншою швидкістю - 120 сторінок за хвилину.


Нові машини створені, аби допомогти клієнтам, що хочуть розширити та оптимізувати свій бізнес за рахунок передових технологій автоматизації та зменшення залучення персоналу в роботу. Ефект від високої продуктивності має забезпечити власникам поліграфічних компаній збільшення об'ємів готової продукції з меншою кількістю відходів. Це, в свою чергу, позитивно вплине на показники сукупної вартості володіння (TCO) та дозволить клієнтам швидше повернути свої інвестиції. 


AccurioPress C14000


Раніше Konica Minolta не виробляла машини для ринку високопродуктивного тонерного друку (HPP). З 2015 року струменева  машина AccurioJet KM-1 являється флагманською моделлю зі швидкістю друку 3000 листів за годину, що розроблена спеціально для відтворення високоякісних відбитків, що не відрізняються від офсетного друку. З іншої сторони, серія AccurioPress C6100, що працює в сегменті середніх об'ємів (MPP), була розроблена спеціально для крупних цифрових типографій. AccurioPress C14000 закриває розрив між цими двома сегментами, пропонуючи типографіям рішення для довгих цифрових тиражів, що потребують високої швидкості друку з незмінною якістю.


«Це надзвичайно важлива глобальна ініціатива для Konica Minolta, так як зараз ми не присутні на ринку HPP, - говорить Олаф Лоренс, General Manager DX Branding Division Konica Minolta, Inc. - Ми виходимо на ринок HPP з дійсно якісним друком. Схожість в якості між традиційним офсетом та тим, що ми можемо надрукувати тонером - вражаюча. Ми дуже багато працювали, аби потрапити сюди».


Розширені можливості модуля інтелектуального контролю якості IQ-501 забезпечує можливість перевірки відбитків без зупинки процесу виробництва та допомагають знаходити дрібні дефекти, такі як полоси, крапки або бруд на папері. Крім того, модуль слідкує за відповідністю оптичної щільності та якістю реєстрації навіть під час друку наддовгих тиражів. 


Важливі відмінності нової лінійки AccurioPress:

  • швидкість друку 140 та 120 сторінок за хвилину;
  • висока роздільна здатність, що еквівалентна 3600x2400 dpi;
  • можливість друку на папері щільністю до 450 г/м2;
  • друк банерів довжиною до 900 мм в дуплексі та односторонній друк на папері довжиною до 1300 мм;
  • можливість друку на конвертах та фактурному папері без необхідності придбання додаткових опцій;
  • автоматичний датчик визначення щільності задрукованого матеріалу включений в базову комплектацію;
  • доступні нові опції для збільшення продуктивності друкарської лінії: універсальний блок для підрізки буклетів TU-510 та приймач відбитків більшого об'єму LS-507.


Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.