Konica Minolta запропонувала переосмислити друк всім відвідувачам REX 2019

Київ, Україна | 27 вересня 2019

Підсумки та фотозвіт з REX 2019

24-26 вересня, на своєму стенді під час REX 2019, Konica Minolta презентувала ряд рішень, що дозволять її клієнтам та партнерам стати ще більш продуктивними на висококонкурентному ринку цифрової поліграфії.


В якості основи експозиції було використано машину для цифрового друку AccurioPress C3080, оснащену системою автоматичного контролю якості та genARate – інструмент для створення проектів з доповненою реальністю.


Auto Inspection Technology або AIT - це новий етап розвитку для систем автоматичного контролю, що працюють на основі інтелектуального модуля IQ-501. Ручна перевірка відбитків та необхідність втручання оператора в процес контролю друку в майбутньому не знадобиться. Технологія AIT автоматично перевіряє кожен окремий аркуш під час друку та гарантує, що на виході друкар отримає лише ті аркуші, що відповідають вимогам.


Всього компанія провела 12 демонстраційних сеансів IQ-501 впродовж заходу.


Також під час REX 2019 Konica Minolta продемонструвала genARate – одне із інноваційних рішень компанії в галузі програмного забезпечення, інструмент для створення проектів з доповненою реальністю або AR (augmented reality).


REX 2019: як це було

REX 2019: як це було

Про захід

Про захід

Нагадаємо, REX — це найгучніша подія України в сфері реклами і маркетингу, майданчик для презентації рекламних послуг — від традиційної сувенірної продукції і поліграфії до послуг рекламних агентств і новітніх цифрових розробок.


Виставка T-REX є головним майданчиком країни для презентації усіх новинок і останніх розробок в галузі друку, технологій виробництва реклами, обміну досвідом та вивчення потреб клієнтів. T-REX представляє устаткування, технічні рішення, матеріали для друку та виробництва реклами.

Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.