Konica Minolta Ukraine відкриває вільний доступ до всіх онлайн-курсів тренінгового центру компанії

Київ, Україна | 24 березня 2020

Konica Minolta Ukraine, на період каратину, спричиненого пандемією COVID-19, відкриває вільний доступ до курсів для самостійного дистанційного навчання операторів продуктивних систем друку Konica Minolta.


Курс розрахований на операторів-початківців, тих, хто лише починає працювати з продуктивним обладнанням Konica Minolta або хоче структурувати свої знання. Формат навчання — короткі лекції з покроковими інструкціями у вигляді коміксів та короткими пояснювальними відеороликами операторських дій.


На сьогодні на порталі тренінгового центру Konica Minolta Ukraine доступні 3 курси:

  • для операторів цифрових продуктивних систем друку Konica Minolta Accurio PRESS C6100/6085;
  • для операторів цифрових продуктивних систем друку Konica Minolta Accurio PRESS C3070/C3080;
  • для операторів цифрових продуктивних систем друку Konica Minolta bizhub PRO 1100.


У програмі курсів

  • Принципи роботи монохромної цифрової друкувальної машини
  • Принципи роботи кольорової цифрової друкувальної машини
  • Технічні характеристики цифрової друкувальної машини: основні операторські функції та технічне обслуговування апарату
  • Робота з матеріалами для друку: характеристики матеріалів та перелік рекомендованих носіїв
  • Налаштування машини: операторські та експертні
  • Управління кольором. Теорія кольору: практичні завдання, калібрування, типи растрування, градаційні криві, побудова профілів.


Для проходження курсу бажаючим необхідно зареєструватися на порталі тренінгового центру та слідувати вказівкам системи.


У разі виникнення проблем з реєстрацією слухачі можуть звернутися до адміністратора.


Відповідно до програми слухачі самостійно проходять навчання та виконують завдання. У кінці курсу кожному студенту буде запропоновано пройти тестування, за результатами якого буде видано електронний сертифікат.


Найближчим часом компанія також планує додати курси для операторів монохромних систем AccurioPress 6120/6136/6136P, а також нових високопродуктивних AccurioPress С12000/С14000.

Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.

Лангенхаген, Німеччина |

Konica Minolta виходить на ринок високопродуктивного тонерного друку з новою лінійкою AccurioPress C14000

23 жовтня, під час виставки PRINTING United в Далласі (Техас США), Konica Minolta оголосила про глобальний запуск нової серії машин AccurioPress C14000 - свого першого представника в сегменті високопродуктивного тонерного друку.