Цифрова система для друку етикеток Konica Minolta AccurioLabel 400 отримала подвійне галузеве визнання

лангенхаген, Німеччина | 17 травня 2023

Високошвидкісна тонерна цифрова система в один прохід AccurioLabel 400 від Konica Minolta отримала дві професійні галузеві нагороди. Перша модель високого класу серед цифрового обладнання для друку етикеток AccurioLabel отримала нагороду iF Design Award 2023 та Red Dot Award: Product Design 2023. Обидві нагороди відзначають підвищення операційної ефективності внаслідок автоматизації процесу друку.


Міжнародний форум дизайну iF International Forum Design — найстаріша у світі незалежна організація, що займається дизайном. Щороку вона обирає видатні проєкти, і цього року було отримано понад 11 000 заявок з 56 країн та регіонів.
 
Премія Red Dot Award є одним з найбільших світових конкурсів у галузі дизайну, а Red Dot Label стала одним з найбільш популярних на міжнародному рівні знаків якості для видатного дизайну.
 
В обох випадках судді високо оцінили дизайн системи AccurioLabel 400 від Konica Minolta, який усуває необхідність у спеціальних навичках оператора і скорочує час простою завдяки простій та зручній експлуатації. Також система не потребує спеціальної ліцензії та технології автоматичної корекції кольору.
 
Ці останні нагороди були отримані після нагородження премією Good Design Award 2022, спонсором якої є Японський інститут сприяння розвитку дизайну.
 
AccurioLabel 400 від Konica Minolta була вперше представлена у травні минулого року. Обладнання досягає безпрецедентної операційної ефективності навіть у великих накладах завдяки високошвидкісному друку, збільшеній тривалості безперервного друку та автоматизації процесу. Таким чином, AccurioLabel 400 має на меті захопити значну частку швидкозростаючого ринку середніх та великих обсягів друку, який налічує понад 3 000 машин для друку етикеток.
 
Серед важливих особливостей — можливість розширити сферу застосування завдяки білому тонеру та підвищена продуктивність завдяки надшвидкому друку зі швидкістю до 39,9 метра на хвилину. Крім того, ще більше знижуються експлуатаційні витрати завдяки ще довшому терміну служби деталей, а також покращеній якості друку. Принтер доступний у 4- та 5-колірних конфігураціях. Відтепер і з білим тонером ;)

quotation marks

Ми раді, що комбінація функцій і переваг AccurioLabel 400 продовжує отримувати визнання в галузі. Успіх нагороди підтверджує нашу віру в те, що друкарська система відкриває новий рівень можливостей для трансформації друку на ринках середніх та великих накладів етикеток і допомагає виробникам відкрити більше можливостей для друку.

Sacha-Vittorio Paolucci

Head of Industrial Printing Business Development at Konica Minolta Europe

"Отримання міжнародного визнання ще раз демонструє, чому AccurioLabel 400 — цікавий варіант для наявних і майбутніх клієнтів, які розвиваються у галузі виробництві етикеток і упаковання. Вони підтверджують, як робочі процеси, програмне забезпечення та автоматизація процесів, а також хмарні рішення дають змогу прогресивним виробникам етикеток підвищити рівень своїх виробничих можливостей і наблизитися до інтелектуальної роботи виробництва".

Про Konica Minolta

 

Шлях Konica Minolta розпочався 150 років тому з прагнення інакше дивитися на світ і діяти відповідно такому баченню. Тому й сьогодні ми впроваджуємо інновації на благо суспільства та світу. Що наснажувало тоді — наснажує нас і зараз.


Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine (ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА») з Києва (Україна) — дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (КОМПАНІЯ «КОНІКА МІНОЛТА БІЗНЕС СОЛЮШЕНЗ ЮРОП ГМБХ») з Лангенгагена (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc. з Токіо (Японія).


Konica Minolta сприяє цифровій трансформації, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.


Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.


Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.


Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.


Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).


Центр бізнесових інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.


Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2022 року штат компанії налічує приблизно 8700 працівників. У 2021/2022 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.


Загалом по світі Konica Minolta налічує більше як 39000 співробітників у понад 150 країнах.


Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook, Linkdein, Instagram та YouTube

Терміни або назви продуктів можуть бути торговельними марками чи зареєстрованими знаками для товарів і послуг відповідних власників, що визнається цим текстом.

Більше новин

Дюссельдорф, Німеччина |

Konica Minolta представить нові рішення та продукти на drupa 2024

Компанія Konica Minolta представить свою продукцію на drupa 2024, провідній міжнародній виставці рішень для друку та крос-медіа, на своєму стенді площею 2400 м² (зал 8B), Дюссельдорф, Німеччина, З 28 травня по 7 червня 2024 року Konica...