AccurioJet KM-1 від Konica Minolta отримала чергову сертифікацію FOGRA

Лангенгаген, Німеччина | 25 жовтня 2022

Ще два представники сімейства цифрових струменевих листових друкарських машин AccurioJet KM-1 UV LED від Konica Minolta отримали низку сертифікатів FOGRA, що є ще одним визнанням їхньої високої стабільності, гнучкості та точності передачі кольору.


Нові сертифікації отримали моделі AccurioJet KM-1e та KM-1e High Definition (HD) від Konica Minolta, які є удосконаленими версіями оригінальної моделі KM-1. Їх також називають "швейцарським армійським ножем" у галузі друку, оскільки вони мають багато можливостей для застосування.

FOGRA – Fogra Research Institute for Media Technologies – працює під егідою Німецької федерації Асоціації промислових досліджень (AiF). Вона присвоїла обом моделям акредитації FOGRA51, 52 та 59. Друкарські машини Konica Minolta AccurioJet KM-1e HD та KM-1e також були відзначені в секціях меловання Japan Color 2011 та профілювання GRACoL2013_CRPC6.
 
Три роки тому Konica Minolta стала першим у світі виробником друкарського обладнання і постачальником глобальних рішень. Тоді компанія отримала акредитацію FOGRA53 для своєї машини AccurioJet KM-1, що допомагає клієнтам відкривати нові можливості для друку. Серед інших нагород – перемога у номінації "Найкращий кольоровий принтер формату B2+" від Європейської асоціації цифрового друку (European Digital Press Association, EDP).

Виробничі машини KM-1 від Konica Minolta допомагають все більшій кількості друкарень побачити переваги переходу від офсетного до цифрового способу друку. Серед інших переваг – можливість гібридного друку з інтеграцією серії AccurioJet KM-1 у чинні процеси друкарні, двосторонній друк, можливість друку на більших розмірах паперу та різноманітних матеріалах з покриттям і без, як-от пакувальний картон, тонкий і текстурований папір.

quotation marks

"Наші друкарські машини серії AccurioJet KM-1 задають нові стандарти, адже струменевий друк продовжує відкривати нові горизонти як справжній двигун зростання цифрового друку. Оголошення про нову акредитацію FOGRA надзвичайно важливе – наші преси серії KM-1 продовжують відповідати більш широкому спектру потреб, саме тому їх називають швейцарським армійським ножем у галузі друку".

Хідетоші Омо

Head of Center of Competence, KM-1 at Konica Minolta Business Solutions Europe

Він додав: "Працюючи в тісному партнерстві з нашими клієнтами, ми допомагаємо їм розкрити нові можливості друку на довготривалій основі. Ми розвиваємо їхній творчий потенціал одночасно з цифровою трансформацією".
 

Про Konica Minolta

 

Шлях Konica Minolta розпочався 150 років тому з прагнення інакше дивитися на світ і діяти відповідно такому баченню. Тому й сьогодні ми впроваджуємо інновації на благо суспільства та світу. Що наснажувало тоді — наснажує нас і зараз.


Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine (ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА») з Києва (Україна) — дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (КОМПАНІЯ «КОНІКА МІНОЛТА БІЗНЕС СОЛЮШЕНЗ ЮРОП ГМБХ») з Лангенгагена (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc. з Токіо (Японія).


Konica Minolta сприяє цифровій трансформації, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.


Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.


Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.


Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.


Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).


Центр бізнесових інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.


Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2022 року штат компанії налічує приблизно 8700 працівників. У 2021/2022 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.


Загалом по світі Konica Minolta налічує більше як 39000 співробітників у понад 150 країнах.


Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook, Linkdein, Instagram та YouTube

Терміни або назви продуктів можуть бути торговельними марками чи зареєстрованими знаками для товарів і послуг відповідних власників, що визнається цим текстом.

Більше новин

Більше новин

Лангенхаген, Німеччина |

Konica Minolta та MGI оголошують про глобальний запуск системи цифрового друку AlphaJET 4.0 та її перший продаж у Франції

MGI Digital Technology представила AlphaJET, першу у світі цифрову струменеву друкарську машину B1+ формату для завдань від друку до фінішної обробки за один прохід з унікальним поєднанням фарб CMYK на водній основі, а також модулем для...