Online Media Guide

 
Каталог рекомендованих типів паперу для друку на системах Konica Minolta

Це онлайн керівництво надає коротку інформацію про рекомендовані типи паперу для друку на професійних системах від Konica Minolta.
Детальну інформацію про сировину та результати тестування можна знайти та завантажити за кілька кліків.
Керівництво також включає в себе інформацію про вбудовані в системи профілі паперу, а також можливість експорту інформації про окремі носії.

 
Глибока оцінка* Звичайна оцінка  

Клас оцінки:
1, Простий

Клас оцінки:
2,3,4
 
A+   Відмінний результат друку; тип паперу рекомендований
A a Віддмінний результат друку
B b Задовільний результат друку
B- b- Задовільний результат друку, необхідні додаткові налаштування
C c Незадовільний результат, можуть виникнути проблеми

*Для глибокої оцінки матеріали тестуються у великій кількості

ПОЯСНЕННЯ


1. Загальна інформація
Перелічені матеріали були протестовані в центрах оцінки паперу Konica Minolta відповідно до стандартів, визначених Konica Minolta, Inc. Japan. Оцінка базується на аналізі властивостей паперу, що гарантують якість відбитків, його подачу для друку та можливість транспортування. Для отримання детальної інформації клієнти можуть звернутися до постачальника паперу або локального офісу Konica Minolta.

2. Додаткова інформація
Варто зазначити, що виробники паперу можуть змінювати склад та, відповідно, характеристики матеріалів. Тому ці рекомендації стосуються саме тих матеріалів, що використовуються під час тестування. Konica Minolta наполегливо рекомендує клієнтам друкувати невелику кількість аркушів перед початком друку всього накладу та переконатися, що папір якісний, а відбитки відповідають вимогам. Матеріали з полімерним покриттям, попередньо задруковані аркуші, текстурований папір та папір із стисненням, екологічні типи паперу, клейкий папір, папір для етикеток, поліетилен, поліестер та ПВХ-плівки — особливо, коли вони використовуються у великих масштабах або протягом тривалого періоду — можуть викликати хімічні та/або термічні процеси в системі друку, що може призвести до дефектів готової друкованої продукції або передчасний вихід з експлуатації певних компонентів машини. Якщо власник вирішує використовувати систему для постійного або періодичного друку на таких матеріалах, це є його повною відповідальністю. Будь-які пов’язані з цим функціональні або якісні втрати не є дефектами друкарської системи, якщо Konica Minolta не протестувала носій та не надала рекомендацій щодо часу, дозволеного для його безперервного використання.

3. Гарантія та відповідальність
Жодна гарантія якості не є чинною, а претензія на відшкодування не може бути отримана від Konica Minolta, якщо рекомендований до друку матеріал був використаний із порушеннями або без дотримання умов, зазначених у розділі «Додаткова інформація». Це стосується також ситуацій, коли проблеми із якістю друку та подачею пеперу були спричинені операціями, які не передбачені інструкцією з керуванням системою та цим онлайн керуванням.