Вплив війни між Росією та Україною на бізнес Konica Minolta та відносини з дочірньою компанією Konica Minolta в Росії

Лагенхаген, Німеччина, 1 березня 2022Дорогі наші клієнти та партнери!

В самому центрі Європи нині жахлива, мерзенна та нищівна війна. Ми, як Konica Minolta Europe, засуджуємо будь-які прояви насильства, що призводять до війн.

Безумовно, ми долучаємося до введення санкцій, ініційованих міжнародною спільнотою, включаючи ЄС, США та Японію. Ба більше, через санкції у фінансовому секторі та внутрішні заходи, вжиті урядом Росії, ми призупинили всі розрахунки між нашою європейською штаб-квартирою та Konica Minolta Business Solutions Russia. Ми розуміємо, що це безпосередньо вплине на наших колег у Росії.

І ми розуміємо, що це може вплинути
 й на ваш бізнес, і своєю чергою сподіваємося на ваше розуміння.

Нині всі наші думки та дії направлені в бік наших колег в Україні. Ми підтримуємо зв’язок з нашими українськими колегами й дбаємо про те, щоби вони були забезпечені житлом, медичною і психологічною допомогою та харчуванням у разі в’їзду в сусідні країни. Ми щиро вдячні нашим колегам у Польщі, Угорщині, Румунії, Чехії та Словаччині, які зворушливо піклуються про наших українських колег та їхні родини. Зрештою, усі ми в Konica Minolta є частиною європейської сім’ї, і, звісно, ніхто з нас ніколи й ні за яких обставин не підтримуватиме війну.

Нехай ця війна закінчиться якомога швидше, щоб уникнути подальших бід і страждань.
Тадахіко Сумітані, президент Konica Minolta Business Solutions Europe та європейський менеджмент Konica Minolta Business Solutions Europe