Автоматизація бізнес процесів та комплексний IT аутсорсинг

IT рішення


Гнучкі рішення, що допомагають підвищити операційну ефективність та роблять бізнес безпечним

Підходи до роботи кардинально змінюються. Konica Minolta дає змогу компаніям йти в ногу з цифровізацією та допомагає їм впроваджувати необхідні для цього рішення. Як постачальник комплексних IT послуг Konica Minolta консультує та допомагає оптимізувати бізнес-процеси шляхом автоматизації робочих процесів, пропонує рішення та послуги керування IT інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Konica Minolta допомагає змінити підходи до роботи, переосмислити щоденну рутину та IT.

​Переосмисліть свої підходи до роботи та зробіть свій бізнес успішним

Konica Minolta допоможе вам отримати максимальні переваги від цифрової трансформації. Підвищуючи ефективність вашої роботи, ми дбаємо про безпеку та робимо ваш бізнес успішним. Ми спрощуємо вашу ІТ інфраструктуру, позбавляємо від повторюваних задач та допомагаємо оптимізувати загальні витрати на ІТ. З нашими рішеннями та послугами ми створюємо робоче середовище для вашого майбутнього.


 

Керування корпоративною інформацією

З кожним днем кількість інформації в компаніях зростає експоненціально: документи, електронні листи, цифровий контент, рахунки, накладні тощо. Все це накопичується та перетворюється на величезний архів неструктурованого контенту. Найчастіше він не відсортований, зберігається в різних місцях та на різних носіях. Основна проблема — це відсутність будь-якої інфраструктури даних, що призводить до складних процесів адміністрування та несанкціонованого витоку конфіденційної інформації. Оптимізуйте свої процеси та керуйте корпоративною інформацією, скористуйтеся рішеннями для керування корпоративним контентом (MCS) від Konica Minolta.

 

 
 

Інтелектуальні IP відеорішення

Завдяки співпраці з Mobotix ми пропонуємо клієнтам інтелектуальні відеорішення нового покоління. Наші спільні розробки направлені на вирішення таких завдань, як моніторинг процесів на виробничих підприємствах, аналіз поведінки відвідувачів в ритейлі, забезпечення безпеки в транспорті, цифровізація інфраструктури розумних міст, або Smart City тощо.


Прийшов час делегувати свої IT виклики та задачі професіоналам

Структуровані бізнес процеси, а також надійна та безпечна ІТ інфраструктура є основою конкурентоспроможності на ринку. Послуги для бізнесу від Konica Minolta розроблені з метою оптимізації бізнес процесів в компаніях та спрощення роботи з корпоративним контентом. Ми пропонуємо консалтингові послуги, послуги з впровадження інфраструктури та комплексний IT аутсорсинг. Зосередьтесь на своєму бізнесі, довірте вирішення актуальних ІТ завдань нам.