IT сервіси

IT сервіси


Гнучкі рішення, що допомагають підвищити операційну ефективність та роблять бізнес безпечним

З кожним днем перед ІТ департаментами постають все складніші завдання. Це призводить до значного збільшення витрат на персонал та ІТ інфраструктуру, необхідну для інноваційних проектів. За допомогою послуг аутсорсингу управління ІТ процесами та інфраструктурою ви заощадите свій час та енергію, аби зосередитися на важливішому - своєму бізнесі.

Управління корпоративною інформацією

З кожним днем кількість інформації в компаніях зростає експоненціально: документи, електронні листи, онлайн контент, рахунки, накладні тощо. Все це накопичується та перетворюється на величезний архів неструктурованого контенту. Найчастіше він не відсортований, зберігається в різних місцях та на різних носіях. Основна проблема - це відсутність будь-якої інфраструктури даних, що призводить до складних процесів адміністрування та несанкціонованого витоку конфіденційної інформації. Оптимізуйте свої процеси з управління корпоративною інформацією, використовуючи набір сервісів для управління контентом (MCS) від Konica Minolta.

 

 
 

Інтелектуальні IP відеорішення

Завдяки співпраці з MOBOTIX ми пропонуємо клієнтам інтелектуальні відеорішення нового покоління. Наші спільні розробки направлені на вирішення таких завдань, як моніторинг процесів на виробничих підприємствах, аналіз поведінки відвідувачів в ритейлі, забезпечення безпеки в транспорті, діджиталізація інфраструктури розумних міст, або Smart City тощо. 

IT платформа All-in-one

Наш Workplace Hub здатен оптимізувати існуючу ІТ інфраструктуру та витрати на неї.

Прийшов час делегувати свої IT виклики та задачі професіоналам

Структуровані бізнес процеси, а також надійна та безпечна ІТ інфраструктура є основою конкурентоспроможності на ринку. Послуги для бізнесу від Konica Minolta розроблені з метою оптимізації бізнес процесів в компаніях та спрощення роботи з корпоративним контентом. Ми пропонуємо консалтингові послуги, послуги з впровадження інфраструктури та комплексний IT аутсорсинг. Зосередьтесь на своєму бізнесі, довірте вирішення актуальних ІТ завдань нам.