Можливості для бізнесу

Як придбати професійне обладнання за грантом Дія на власну справу. Досвід Друк-Плюс

Вінницька друкарня Друк-Плюс інсталювала AccurioPrint С4065 з грантом Дія

17.08.2023
5 хв 5 хв
Ключові слова
Зміст
У вінницькій друкарні «Друк-Плюс» інсталювали повнофункціональну друкарську машину AccurioPrint C4065. Поговорили з директоркою друкарні Оленою Добрянською про особливості купівлі обладнання за сприяння державної допомоги з грантом Дія на розвиток власного бізнесу.

Про друкарню та нове цифрове обладнання

Друкарня «ДРУК-ПЛЮС» — індивідуальний підхід до розв'язання питань бізнесу, пов'язаних з друком. Друкуємо книги, брошури, буклети і каталоги, гарантуючи бездоганну якість будь-якого виду виробленої продукції. 

Тому звернули увагу на пропозицію від Konica Minolta: повнофункціональну друкарську машину AccurioPrint C4065, яка працює з найширшим спектром паперу на ринку — тонким, товстим, тисненим папером, конвертами, етикетками, картками, матовим та глянцевим папером тощо. Окрім того, має модуль для фінішування відбитків. До цього в компанії були системи bizhub, які планували замінити та підписати сервісний договір. 

До AccurioPrint C4065 ми довго ігнорували нішу гарного та високоякісного кольорового цифрового друку. З новим обладнанням плануємо друкувати книжки на вимогу; рекламні та маркетингові матеріали, флаєри, листівки, брошури, буклети, плакати, каталоги, зразки продукції, презентації продуктів; зображення та професійні фотографії, ілюстрації, репродукції. Окрім того, в планах аматорські проєкти: вітальні листівки, фотографії, календарі, альбоми. AccurioPrint C4065 може стати корисним інструментом для творчих проєктів та подарунків. 

Кольоровий друк дає змогу зробити рекламні матеріали більш привабливими та ефективними для привернення уваги клієнтів. А технологія — можливість друкувати якісні відбитки на різних типах паперу та матеріалів, покращуючи враження про компанію та продукти. 

Ми дуже задоволені високою якістю друку відбитків: яскраві та насичені кольори, повна заливка кольором без дефектів, але разом з тим зображення природнього кольору — машина їх не спотворює. Навіть з синім, найбільш примхливим кольором в поліграфії, принтер впорався відмінно. Це просто казка 😍 Ми в захваті від кожної сторінки і це дуже надихає, тому що часи «і так нормально...» в друкарнях пройшли. Замовники очікують отримати гарну та якісну поліграфічну продукцію в найкоротші терміни. Ми працюємо для людей та їхнього враження, задоволення, і настрою після отримання готової продукції — це головна мета нашого підприємства. 

Крім того AccurioPrint C4065 зручна та зрозуміла в експлуатації, дозволяючи спростити процес друку для користувача. 

Про інвестиції, державну підтримку та грант Дія на розвиток власного бізнесу

Особливістю інсталяції AccurioPrint C4065 стала державна підтримка та отримання гранту від Дія на 250 тисяч гривень. Він став першим внеском на обладнання, а на іншу частину в Konica Minolta оформили розтермінування оплати. 

Бажання податися на грант виникло з початком війни: замовлень стало менше, почали думати про розширення асортименту продукції та підвищення якості наших послуг. Ми дійсно ризикнули, тому що держава виділяє лише частину суми для купівлі такої техніки. Довелося вкладати власні кошти, та зобов’язатися виконувати всі умови гранту (а ці умови не прості) на не маленький строк. 

Підготовка документів, оформлення бізнес-плану, подача та отримання грошей

З подачею заявки не виникло жодих проблем, всі документи подавали онлайн. Через три тижні нам призначили співбесіду онлайн. Загалом, процедура узгодження та підтвердження виграшу гранту зайняла місяць. Отримання коштів — ще до місяця.  

Документи я почала готувати ще на початку лютого, тільки-но відновили програму отримання грантів. Це була кропітка та важка праця: відшліфування всіх пунктів вимог та запитань, будування фінансової частини. Особливо в умовах, коли не можна бути впевненим у завтрашньому дні. Довелося згадати постулати та основи бізнесу, щоб грамотно та коротко донести свої цілі та плани до комісії. 

Секрет отримання гранту

Його немає. Головне правильно зрозуміти для чого держава виділяє грант і вже від цього створювати бізнес-план. А основна вимога та його мета — створення нових робочих місць. В своєму бізнес-плані я була впевнена на всі 100%, і мрія здійснилася. Мрія та ціль: НОВЕ професійне цифрове обладнання останнього покоління! 

Без гранту, в даний час та в обставинах війни, мої плани не здійснилися б. Окрім можливостей, які надала Дія, також неймовірно дякую нашим Збройним Силам, саме завдяки яким ми маємо змогу працювати, розширювати бізнеси, отримувати гранти та взагалі жити!  

250 тисяч гривень — найбільший грант з можливих. Як?

Вірне розуміння та вивчення вимог гранту. Чітке формулювання пунктів бізнес плану, вивірені та підкріплені фактами цифри. Я, вважаю, що важливу роль зіграло те, що в обладнання я готова була вкладати й свої кошти. До всього — ми працюємо вже понад 20 років та маємо власне приміщення. 

Про співпрацю з Konica Minolta

Хочу подякувати колективу Konica Minolta Ukraine. Менеджеру Вікторії, яка завжди була поруч і відповідала на всі запитання, оперативно та професійно організовала весь процес. Особлива подяка високопрофесійному та грамотному інженеру та доброзичливій людині, Роману. 

Про ключ до успіху

Від себе хочу привернути увагу до важливого питання щодо ділової етики та довгострокового успіху нашого бізнесу. 

Кожний в друкарні — від власника до оператора — знає, що виконання замовлення потребує величезної фізичної праці, високих витрат на матеріали. Іноді бракує кваліфікованих кадрів та часу, що доводиться друкувати вночі. 

Маржинальність в нашій справі мала, тож надважливим є не знецінювати свою дуже важку працю та працю колег. Серед сильної конкуренції на ринку кожна друкарня прагне залучити нових клієнтів та збільшити свою частку на ринку, але демпінг цін — не найкращий шлях до цього. 

  • Перш за все, демпінг цін може призвести до спаду якості продукції чи послуг, шляхом скорочення виробничих процесів або використання дешевших матеріалів. 
  • По-друге, демпінг може призвести до руйнування конкурентного середовища на ринку. Коли одна фірма починає знижувати ціни, інші реагують так само, щоб зберегти свою позицію. Це може спричинити спіральний спад цін, який несе з собою загрозу для всіх учасників ринку.  

Найголовніше — залишатися чесними та відповідальними підприємцями, конкурувати на ринку якісними продуктами та послугами за справедливими цінами, та дотримуватися всіх вимог законодавства. Довіра клієнтів та гарна репутація нашого бізнесу – це наші найцінніші активи. 

Вас також може зацікавити

Як отримати вигоду від програмного друку

Наразі поліграфічна галузь у багатьох місцях переживає потужну діджиталізацію...

Можливості для бізнесу
18.09.2023

5+1 причини, чому струменевий друк є більш екологічним та надійним рішенням

Цифровий струменевий друк у листах - це екологічний друк, який не завдає...

Можливості для бізнесу
17.07.2023
Дайджест