Ключові події на шляху компанії Konica Minolta до успіху як провідного експерта в галузі струменевих технологій
1873 рік — три роки до того, як Александер Грем Белл подав патент на телефон. І шість років до того, як Томас Алва Едісон винайшов електричну лампочку. Саме тоді почалася історія Konica Minolta, коли Рокусабуро Сугіура відкрив невелику крамницю в Токіо, що спеціалізувалася на фотографічній та літографічній продукції. Сьогодні в Konica Minolta працює понад 40 000 людей по всьому світу, використовуючи провідні технології.
На початку розвитку струменевого бізнесу було бачення: "Якщо ми зможемо розробити правильне чорнило для носіїв інформації, ми зможемо друкувати на дереві, склі, текстилі, гобелені, металі і на всьому, що в майбутньому може стати носієм зображення". Нові можливості вперше були представлені в індустрії моди, де ідея друку унікальних текстильних зразків цікавила індустрію.
Сьогодні Konica Minolta має 40-річний досвід у галузі струменевого друку, володіє понад 12 000 патентами лише в Японії та щорічно інвестує 571,5 млн євро в дослідження і розробки в цій галузі. Більшість друкованої текстильної продукції провідних світових модних компаній, навіть брендів класу люкс, друкується за допомогою цифрових принтерів для друку на текстилі Konica Minolta.