Workplace Pure*

Спростіть рутину

 * bizhub Evolution у минуломуЕфективні застосунки для вашого бізнесу в одному сервісі


Мало хто любить працювати з паперовими документами, та вони поки є невіддільною частиною рутини ледь не кожного офісного працівника. Сканування документів, перенесення даних з паперових носіїв у електронний формат, переклад документів, перетворення файлів з одного формату в інший та керування ІТ-інфраструктурою — це основні повторювані та трудомісткі щоденні завдання працівників та ІТ-адміністраторів.
 


​Workplace pure — гнучка платформа для розумних процесів від Konica Minolta. Платформа, що допоможе вам спростити щоденне керування документами.

Workplace Pure надає цілодобовий доступ до сервісів перекладу та конвертації документів, хмарний друк з будь-якого пристрою та пряме завантаження у сховища — все в одному місці. Workplace Pure підтримує цифрову трансформацію вашої компанії, яка спрямована на створення інтелектуального підключеного робочого місця.

Workplace Pure є безпечною платформою, яка позбавляє необхідності встановлювати та керувати IT-інфраструктурою: обладнанням та програмним забезпеченням. Workplace Pure прискорює роботу та ідеально інтегрується зі стратегією «хмари».

Workplace Pure простий у керуванні та не вимагає складного адміністрування. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить управління користувачами та пристроями надзвичайно простим.

Зосередьтеся на стратегії, інноваціях і клієнтах. Про ІТ-інфраструктуру подбає Workplace Pure.

 

Повний безоплатний доступ на 30 днів. Кредитна картка не потрібна. Жодних зобов'язань!
 

5 переваг бізнесу з ефективним рішенням Workplace PureВигода. Вам не потрібно купувати, встановлювати або керувати будь-якою інфраструктурою: Workplace Pure працює за хмарною бізнес-моделлю. Безплатна реєстрація, оплата лише за послуги, які фактично використовуються.


Гнучкість та масштабованість. Доступ до наявних сервісів з будь-якого пристрою через браузер на смартфоні, планшеті, ноутбуці чи ПК. Або безпосередньо з панелі керування офісного хабу bizhub.


Простота адміністрування. Вам не потрібні спеціальні ІТ-навички для керування користувачами, службами та пристроями. Просто додайте користувачів і надайте доступ до послуг за допомогою інтерфейсу адміністратора.


Безпека та відповідність вимогам. Завжди почувайте себе у безпеці, тому що Workplace Pure розміщений у Німеччині (Open Telecom Cloud) для відповідності нормам GDPR — загальному регламенту захисту даних та конфіденційності.


Постійне оновлення. Користуйтеся послугами та сервісами, які постійно оновлюються та спрощують повсякденну роботу працівників, що допомагає продуктивності.

Огляд сервісу: підвищуйте щоденну продуктивність

Workplace Pure постійно оновлюється та розширюється. Ось лише деякі з вже доступних послуг, які створені, щоби спростити ваше повсякденне офісне життя:

  • Конвертація у PDF, Word, Excel
  • Переклад документів
  • Хмарний друк
  • Безпечний гостьовий друк
  • Розумне сканування та копіювання
  • Факс
  • Інтеграція зовнішнього хмарного сховища, як-от Dropbox, Google Drive, MS OneDrive чи SharePoint Online

 

Зацікавлені у Workplace Pure?

З нашої брошури ви дізнаєтесь, як Workplace Pure допомагає кожному працівникові робити більше кожного дня. Отримайте додаткову інформацію про конкретні бізнесові послуги та технічні специфікації, які допоможуть цифровій трансформації вашого бізнесу.

Завантажити брошуру

Повний безоплатний доступ на 30 днів. Кредитна картка не потрібна. Жодних зобов'язань!
 

Workplace Pure* визнаний незалежними експертами

Keypoint Intelligence BLI Pick Award 2019 як “Краща хмарна платформа для роботи з документами”
Верифіковано Google як рекомендований партнер Chrome Enterprise

 * bizhub Evolution у минулому

Вийти за межі офісу з Microsoft 365: як це влаштовано в "Агросем"

Як вчасний перехід на продукти Майкрософт допоміг "Агросем" оптимізувати витрати, покращити комунікації всередині компанії й перейти на повністю віддалену роботу під час карантину.