MGI AlphaJET

AlphaJET — це повноцінний замкнутий виробчний комплекс, що включає друк і фінішну обробку аркушів формату B1 (72x110 см) і B2, товщиною від 135 г/м2 до 2 мм, з використанням 100% цифрових процесів.

 • Повноцінний замкнутий виробчний комплекс B1 формату
 • Високий рівень якості друку та обробки
 • Електромагнітний лінійний механізм для більшої стабільності та рівномірного транспортування паперу
 • Ефективність: менше перебоїв у виробництві, продуктивність
 • MGI сканери зі штучним інтелектом
 • Екологічність — еколак; екозахисний лак (OPV); екоцифровий штамп гарячого тиснення фольгою
 • Прогнозоване обслуговування
 • Значне скорочення витрат (менше відходів, зниження витрат на енергію та робочу силу)

Опції

Опції

Ключові особливості

Революційний AlphaJET пропонує можливість поєднання друку, фінішування, інформаційних технологій та прогнозованого обслуговування на одній лінії виробництва аркушів формату B1. Пропонуючи високу додаткову вартість, AlphaJET спрощує виробництво, яке до цього часу було складно реалізувати, поєднуючи чотириколірний друк, персоналізацію, мікронапис, захисний лак, УФ-селективний лак і гаряче тиснення фольгою з промисловою швидкістю, пропонуючи ніколи раніше не досягнутий у поліграфічній промисловості показник OEE (загальна ефективність обладнання). Це значно зменшує вуглецевий слід друкованої продукції. Підключений на підприємстві замовника, впроваджений невеликою командою та керований через інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, AlphaJET дозволяє розгорнути стратегію "Індустрія 4.0" за допомогою надійного, стійкого та інноваційного рішення, необхідного для переходу від лінійної промислової моделі до циклічної.

 • Quality feature icon

  Повнокольоровий струменевий друк Memjet DuraLink

  AlphaJET оснащений першими у світі струменевими головками DuraLink, розробленими компанією Memjet, з роздільною здатністю 1600 точок на дюйм і дублюванням сопел для оптимальної якості друку в поєднанні з водно-пігментними чорнилами.
 • Media handling feature icon

  Революційність

  AlphaJET — це революційна кільцева виробнича лінія, де папір тримається вакуумними присмоктувачами та переміщується на лотках, що приводяться в рух електромагнітним лінійним двигуном.

 • Technology feature icon

  Вибіркове УФ-лакування та цифрове тиснення гарячою фольгою

  Нова гібридна технологія AlphaJET поєднує водні чорнила та УФ-фарби/лаки. Дає змогу друкувати та обробляти всі види друкованої продукції (брошури, листівки, пакування, картон, обкладинки книг тощо) на гнучких і жорстких основах, таких як папір, картон, гофрований папір, тришаровий гофрокартон і так далі.
 • Gear Wheels Icon

  Повна виробнича лінія

  AlphaJET дає змогу виготовляти за одну операцію складну картонну упаковку, що поєднує в собі чотириколірний друк, фольгування, лакування та захист голограмами, що генеруються зі змінними даними.
 • Productivity feature icon

  Значне скорочення витрат

  Konica Minolta пропонує друкарям можливість значно скоротити свої витрати завдяки унікальній оптимізації виробничих процесів.

Головні можливостіВисокоштабельний навантажувач палет​
Розроблений на основі технології офсетного друку, здатний вмістити 2 400 аркушів B1+ щільністю 350 г, пристрій подачі AlphaJET призначений для швидкого завантаження палет. Його система всмоктування адаптується до гнучких або жорстких носіїв товщиною від 135 г/м2 до 2 мм. Механізм подачі безпосередньо з'єднаний з автоматичним навантажувачем палет.


Мобільні всмоктувальні лотки
11 мобільних всмоктувальних лотків забезпечують транспортування аркушів формату B1 протягом усього процесу друку/фінішної обробки. Ці лотки, керовані електромагнітним лінійним двигуном, виконують процес з точністю, недосяжною для промислового друку, а аркуші утримуються нерухомо на лотках, що забезпечує ідеальну фіксацію.


Екодрук CMYK на водних струменевих чорнилах з високою роздільною здатністю
Водні голівки та чорнила Memjet Duralink, сумісні з харчовими продуктами. Друк з високою роздільною здатністю 1600x1600 точок на дюйм, широка кольорова гама, сертифікація Fogra. Сумісність з крейдованим / некрейдованим папером.


УФ-селективний екологічний лак
Струменевий механізм друку MGI та УФ-екологічний лак, що забезпечує відмінну адгезію на всіх типах поверхонь, та не змивається, відповідно до стандарту Ingede 11. УФ-лак MGI UV Eco-Varnish дає змогу виправдати очікування клієнтів щодо екологічності їхньої друкованої продукції та упаковки.


Цифрове гаряче тиснення
 Гаряче тиснення фольгою, плоскою або рельєфною, Green Foil MGI на захисному покритті Eco Varnish. Green Foil MGI відповідає стандарту Ingede 11. Відходи проходять унікальну процедуру знебарвлення/переробки, що дозволяє запропонувати екологічне гаряче тиснення фольгою.

Специфікації та завантаження

Специфікації та завантаження

Дізнайтеся більше про MGI AlphaJET в брошюрі

Цифрові технології MGI представляють свою останню інновацію: AlphaJET, перше в історії рішення Індустрії 4.0 для промислової поліграфії.

Завантажити

Ми на зв'язку