Чи готовий ваш бізнес до віддаленої роботи?

 

Переосмисліть роботу

Переосмисліть роботу

Початок Covid-19 призвів до невизначеності у ділових операціях. Імовірно, пандемія суттєво вплинула і на ваш бізнес. Чи була готовою ваша команда до віддаленої роботи? Чи можуть ваші працівники працювати з будь-якого місця? Чи сталося так, що ви залишилися без необхідного цифрового середовища саме в той момент, коли це конче необхідно?

В кризу вашому бізнесу не варто зупинятися. Ми, Konica Minolta, запевняємо, що ви маєте необхідну інфраструктуру для продовження всіх основних бізнес-процесів з будь-якої точки світу, а ваші працівники можуть продовжувати працювати в безпечному місці.

Завантажте нашу електронну книгу та дізнайтеся, як ми можемо допомогти вам вже зараз.

Завантажте електронну книгу прямо зараз — подбайте про мобільність своїх працівників

Важливо те, що ви робите, а не те, де ви знаходитеся. Наші безпечні рішення для мобільної роботи дозволять вашому бізнесу працювати навіть в період кризи

Так, я надаю згоду на отримання інформації:
щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie