Brussels Expo, Belgium

Place de Belgique 1, 1020 Brusseles, Belgium

Тому що разом ми можемо бути непереможною командою - метр за метром

Поділитися

LabelExpo Europe 2019

Нова машина для друку етикетки Konica Minolta AccurioLabel 230 буде вперше офіційно представлена європейській публіці на виставці Labelexpo в Брюсселі (Бельгія) з 24 по 27 вересня на стенді C12/C19 у виставковому залі №8. AccurioLabel 230 – це новий рівень продуктивності, гнучкості та стабільності. Під час розробки машини ми врахували зростання попиту на друк коротких та надкоротких тиражів етикетки та максимальну персоналізацію.


Around the world, around the clock 

Наші індустріальні системи для друку етикетки AccurioLabel вже допомогли сотням типографій у всьому світі розширити свої можливості та запропонувати клієнтам створення дійсно унікальної продукції. Щохвилини вони друкують неймовірні етикетки та допомагають власникам досягти успіху. 


Завітайте до нашого стенду, а ми із задоволенням проведемо демонстрацію абсолютно нової, покращеної AccurioLabel 230. Ви маєте першими оцінити всі її можливості та зрозуміти її користь для свого бізнесу


Під час заходу ми також презентуємо рішення для післядрукарської обробки відбитків: просту у використання DC330MINI та цифрову систему MGI, завдяки яким ваші етикетки стануть ще більш вражаючими. Більше того, ми хотіли б звернутися до ваших знань та досвіду та почути саме вашу думку щодо можливостей струменевого друку та рішень для створення проектів з доповненою реальністю.  


Давайте зустрінемося під час Labelexpo аби переосмислити можливості друку етикетки. Адже разом ми - непереможна команда, що рухається вперед метр за метром. До зустрічі на стенді Konica Minolta!

LabelExpo Europe 2019

LabelExpo Europe 2019

Brussels Expo, Belgium

Place de Belgique 1, 1020 Brusseles, Belgium

Сайт
Labelexpo1
LabelExpo3
LabelExpo3
LabelExpo4
LabelExpo5
LabelExpo6
LabelExpo7

Плануєте відвідати Labelexpo 2019?

Залишіть коротку інформацію про себе і ми узгодимо зустріч, аби поговорити про бізнес