Головне — підвищити ефективність керування документами та даними
Організації, які переходять від паперового до цифрового керування інформацією, виграють від більш ефективних процесів, а також від економії витрат на папір, друк та фізичне зберігання документів.
Але хоч би яку систему зберігання електронних документів і даних впровадила ваша компанія, ви мусите бути впевнені, що інформаційні активи належним чином захищені від витоку даних, а також від несанкціонованого доступу з боку користувачів.
Перехід до електронного керування інформацією спричинює дотримання нормативних вимог. Якщо ваше рішення для керування цифровою інформацією знаходиться де-небудь, а не у вашій установі, чи впевнені ви, що те сховище забезпечує дотримання вимог GDPR щодо зберігання персонально ідентифікованої інформації (ПІІ) співробітників, клієнтів та інших осіб?
- Чи передбачено у вас процес реагування на запити суб’єктів даних про отримання доступу чи стирання інформації? Якщо так, то наскільки налагоджено цей процес?
- Чи можете ви впевнено визначити місцеперебування всіх відповідних ПІІ у всіх місцях зберігання інформації та документів?
- Чи зможете ви в разі витоку даних виявити та повідомити про потенційно скомпрометовані документи та записи в терміни, що відповідають законодавству?

Більш ефективні способи керування ризиками та дотримання нормативних вимог щодо цифрової інформації
Переваги рішень для дотримання нормативних вимог (комплаєнсу) та керування ризиками (ризик-менеджменту)
Ефективні автоматизовані процеси, що спрощують дотримання нормативних вимог
Зберігання на території ЄС, що гарантує, що ваші дані не потраплять під дію законів інших держав