Ми діджиталізуємо офіси та робимо їх розумними


Діджиталізація робочих місць. Автоматизація та обслуговування офісних процесів

Трансформуйте своє робоче середовище в гнучкий для інтеграцій, доступу та співпраці робочий простір завдяки комплексним рішенням для цифрового офісу від Konica Minolta.

Вітаємо в розумному офісі

Що робить наш офіс розумним? Що означає розумний підхід до організації робочих процесів та яке відношення мають до цього сучасні багатофункціональні пристрої (БФП)?

Рішення

Сучасний робочий простір має відповідати всім необхідним бізнес-процесам в компанії, аби залишатися актуальним і завтра.

Йде мова всього про 7 ключових вимог. Робочий простір має бути зручним для інтеграцій та підключення, а також захищеним від витоку інформації. Він має мати універсальний дизайн, персоналізовані та інтуїтивні інтерфейси, забезпечувати простий обмін файлами для співпраці. Робочий простір завтрашнього дня передбачає можливість управління документами, їх розпізнавання та структуризацію, заюезпечує друк з хмари та мобільних пристроїв.


З нашими рішеннями для цифрового офісу все виглядає не так складно, як вам здалося на перший погляд.

 

 
 

Час зосередитися на своєму бізнесі, а все інше делегувати професіоналам!

Структуровані бізнес-процеси, а також надійна та безпечна ІТ інфраструктура є основою для конкуренції на сучасному ринку.
Наші спеціалісти допоможуть вам оптимізувати процеси та спростити роботу з інформацією. Ми пропонуємо консалтингові послуги, а таком послуги з впровадження інфраструктцри.

З нами ви маєте шанс заощадити ресурси та час, аби повністю зосередитися на найголовнішому.