Книжкова підбірка від Konica Minolta

Завантажити

Вчитися — прерогатива не лише студентів.


Почався навчальний рік: хтось перший раз пішов до садочка, хтось до школи, випускники почали підготовку до ЗНО, а більш дорослі чекають початку своїх курсів.

Ми знаємо, що бізнес — це навчальний процес 24/7, тому зібрали книги про оптимізацію роботи.
 

Корпоративний пошук

Корпоративний пошук

Електронна книга "Корпоративний пошук"

Сучасний бізнес наповнений даними — це безмежна кількість інформації для інсайтів. Проте, коли обсяг даних зростає, з’являється проблема з пошуком. Це особливо відчутно коли інформація зберігається в різних директоріях, сховищах та системах. Лише 24% компаній стверджують, що надають своїм працівникам можливості для зручного пошуку корпоративних даних. 44% визнають такі можливості незадовільними або ж взагалі недоступними.

Завантажити книгу

Керування контрактами

Керування контрактами

Керування контрактами: електронна книга

Керування контрактами є основною функцією бізнесу. Вона охоплює як операційні, так і юридичні питання та лежить в основі всіх відносин у бізнесі — від відносин з клієнтами, постачальниками та партнерами до відносин із працівниками. Але для багатьох компаній найважливіша операційна задача, керування контрактами, залишається ручною та паперовою, тобто трудомісткою та неефективною.

Завантажити книгу

Мобільне робоче місце

Мобільне робоче місце

Книга "Мобільність робочого місця"

Сьогодні робота стає все більш мобільною, оскільки фізична присутність в офісі є менш критичною. Багато людей надають перевагу проєктній роботі, а не довгостроковим трудовим контрактам. Ця нова реальність змушує роботодавців трансформувати робочі місця та повністю переосмислити системи, технології та сервіси, які його підтримують

Завантажити електронну книгу

Спільна робота

Спільна робота

5 порад для покращення спільної роботи

Сучасні працівники стають все більш мобільними та прагнуть ефективної віддаленої роботи в командах. Саме тому компаніям необхідно сконцентруватися на розвитку комунікацій, співпраці та продуктивності.

Хочете дізнатися як забезпечити ефективне залучення всіх працівників на відстані, навіть якщо ви не можете бути поряд?

Завантажте наше керівництво — 5 порад для покращення спільної та віддаленої роботи!

Завантажити електронну книгу

Безкоштовне завантаження тут👇

Безкоштовне завантаження тут👇

Безкоштовне завантаження: час для більш інтелектуального керування бізнесом

Required form 'GatedDownload_allbooks_UA' does not exist.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie