Плануєте впровадження інноваційних рішень в компанії або на робочих місцях? Дізнайтеся більше про шляхи взаємодії з Konica Minolta Business Innovation Centre

Бізнес інновації


Задовольняємо потреби клієнтів, шляхом використання передових принципів управління інноваціями

Центр бізнес інновацій Konica Minolta (BIC) створює рішення, орієнтовані на цифрову та культурну трансформацію, зростання та еволюцію компаній наших клієнтів.

Ми керуємося інноваціями

Надати форму ідеям за рахунок технологій та інкубації бізнесу - ключовий орієнтир в роботі наших команд. Захоплені створенням нових технологій для покращення життя людства, ми зосереджуємося на співпраці з клієнтами, стартапами та науковцями та розробляємо нові рішення у таких сферах як цифрове робоче місце, управління інформацією, бізнес-технології та охорона здоров'я.

Konica Minolta - компанія з сильною культурою інновацій, що постійно розвивається. Саме тому ми завжди приділяємо час розробці нових технологій та креативних ідей, які призведуть до реальних змін у житті мільйонів людей.

 

В рамках своєї глобальної стратегії щодо управління інноваціями в бізнесі, Konica Minolta створила центри бізнес інновацій (BIC) у 5 регіонах світу з метою глибше зрозуміти потреби своїх клієнтів, тим самим створювати нові цінності для бізнесу та позитивно впливати на суспільство.

 

BIC мають на меті створювати нові продукти, послуги та розвивати бізнес, розуміючи, що зміни на ринку постійно провокують потребу в змінах всередині компаній. Вони стежать за життєвий циклом нових рішень - від ідеї до монетизації, підтримують глобальну базу клієнтів Konica Minolta - від малих підприємств до глобальних корпорацій. 

 

Результати дільності центрів бізнес інновацій з часом комерціалізуються та поєднуються з продуктами та послугами компанії для створення нового бізнесу.


Про BIC Europe:

Європейський центр бізнес інновацій (BIC Europe) є провідним підрозділом Konica Minolta Europe, відповідальним за інновації. Як надійний партнер, BIC Europe співпрацює з клієнтами, партнерами та науковими колами, з метою розробки нових та інноваційних рішень.

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку
Так, я надаю згоду на отримання інформації:

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie