Положення та умови користування застосунками

Будь ласка, уважно прочитайте ці Положення та умови, перш ніж використовувати наші застосунки.


1. ІНТЕРПРЕТАЦІЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Наведені нижче визначення мають однакове значення незалежно від того, вживаються вони в однині чи в множині.
1.2. Для цілей цих Положень та умов:
 

 КОМПАНІЯ іменована в Угоді «Компанією», «Ми», або «Наша» стосується ДП «Коніка Мінолта Україна», 03022, м. Київ, вул. Смольна, 9.
 ЗВОРОТНИЙ ЗВЯЗОК відгуки, скарги чи пропозиції, надіслані Вами щодо продуктивності або функціональності наших застосунків.
 УМОВИ КОРИСТУВАННЯ також іменовані «Умовами», є положеннями та умовами, які утворюють повну угоду між Вами та Компанією щодо користування застосунками.
 ВИ фізична особа або компанія, чи інша юридична особа, від імені якої така особа отримує доступ до застосунку або користується ним, залежно від обставин.

 


2. ПІДТВЕРДЖЕННЯ

2.1. Це Положення та умови, які регулюють користування застосунками відповідно до угоди, яка діє між Вами та Компанією. У цих Положеннях та умовах визначаються права та обов’язки всіх користувачів Застосунків.

2.2. Ваш доступ до Застосунків та користування ними залежить від того, чи приймаєте ви ці Положення та умови та чи дотримуєтеся їх. Ці Положення та умови застосовуються до всіх відвідувачів, користувачів та інших осіб, які отримують доступ до Застосунків або користуються ними.

2.3. Отримуючи доступ до Застосунків або користуючись ними, ви погоджуєтеся з цими Положеннями та умовами користування. Якщо ви не згодні з будь-якою частиною цих Положень та умов, ви не можете отримати доступ до будь-якого із Застосунків.

2.4. Ви заявляєте, що вам виповнилося 18 років. Компанія не дозволяє користуватися Застосунками особам, які не досягли 18 років.

2.5. Ваш доступ до Застосунків та користування ними також залежить від того, чи приймаєте ви та чи дотримуєтеся Політики конфіденційності Компанії. Наша Політика конфіденційності описує наші політики та процедури щодо збору, використання та розголошення Вашої особистої інформації під час користування Застосунками, а також розповідає про Ваші права на конфіденційність та про те, як закон захищає Вас. Будь ласка, уважно прочитайте нашу політику конфіденційності перед використанням наших Застосунків.
 

3. ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС

3.1. Ви можете використовувати наші Застосунки лише зі своїм обліковим записом. Приймаючи ці Положення та умови, ви погоджуєтеся використовувати свій Обліковий запис для користування нашими Застосунками.

3.2. Ви несете відповідальність за те, щоб дані у вашому обліковому записі завжди були точними, повними та актуальними. Невиконання цього є порушенням Положень та умов, яке може призвести до негайного припинення дії Вашого облікового запису в будь-якому із наших застосунків.

3.3. Ви несете відповідальність за збереження пароля, який Ви використовуєте для доступу до Застосунку, а також за будь-які дії у нашому Застосунку під Вашим паролем.

3.4. Ви погоджуєтеся не розголошувати свій пароль жодній третій стороні. Ви повинні повідомити Нас негайно, коли дізнаєтеся про будь-яке порушення безпеки або несанкціоноване використання Вашого облікового запису.


4. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

4.1. Застосунок та його оригінальний вміст (за винятком інформації, наданої Вами або іншими користувачами), опції та функціональні можливості є і залишаться виключною власністю Компанії та її ліцензіарів.

4.2. Застосунки захищені авторськими правами, товарними знаками,  іншими законами України та інших країн.

4.3. Наші торгові марки не можуть використовуватися для будь-яких інших продуктів або послуг без попередньої письмової згоди Компанії.
 

5. ВАШ ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК

5.1. Ви передаєте всі права, право власності та інтереси щодо будь-якого зворотного зв’язку, який ви надаєте Компанії. Якщо з будь-якої причини така передача не є неефективною, Ви погоджуєтеся надати Компанії невиключне, безстрокове, безвідкличне, безоплатне право на використання, відтворення, розголошення, надання субліцензій, розповсюдження, зміну та використання такого Зворотного зв'язку без обмеження.
 

6. ПОСИЛАННЯ НА ІНШІ ВЕБСАЙТИ

6.1. Наші застосунки можуть містити посилання на сторонні вебсайти або послуги, які не належать або не контролюються Компанією.

6.2. Компанія не контролює контент, політику конфіденційності або користувацький досвід будь-яких сторонніх вебсайтів або застосунків і не несе відповідальності за них. Ви також визнаєте та погоджуєтеся з тим, що Компанія не несе відповідальності, прямо чи опосередковано, за будь-які збитки, спричинені або імовірно спричинені використанням, або залежать від будь-якого такого контенту, товарів чи послуг, доступних на таких вебсайтах чи у застосунках.

6.3. Ми радимо вам ознайомитися з умовами користування та політикою конфіденційності будь-яких сторонніх вебсайтів або застосунків, які ви відвідуєте або якими ви користуєтеся.
 

7. ПРИПИНЕННЯ ДІЇ

7.1. Ми можемо припинити або призупинити дію Вашого облікового запису негайно, без попереднього повідомлення та відповідальності, з будь-якої причини, яка свідчить про порушення Вами цих Положень та умов користування.

7.2. Після припинення дії ваше право на користування Застосунком негайно припиняється. Якщо Ви бажаєте припинити дію свого облікового запису, Ви можете просто припинити користуватися Застосунком.


8. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

8.1. Попри будь-які збитки, які ви можете зазнати, вся відповідальність Компанії та будь-якого з її постачальників за будь-яким із пунктів цих Положень та умов і ваш виключний засіб правового захисту за все вищезазначене обмежується сумою 10 євро.

8.2. У максимальній мірі, дозволеній чинним законодавством, ні в якому разі Компанія або її постачальники не несуть відповідальності за будь-які спеціальні, випадкові, прямі або непрямі збитки (включаючи, але не обмежуючись, збитками від втрати прибутку, втрати даних або іншої інформації, від перерви в роботі, травми, втрати конфіденційності, що можуть будь-яким чином бути пов’язаними з використанням або неможливістю використання будь-якого із Застосунків, стороннього програмного забезпечення та/або апаратного забезпечення третьої сторони, що використовується із Застосунком, або в іншому випадку), навіть якщо Компанію або будь-якого постачальника було повідомлено про можливість таких збитків, і навіть якщо засіб правового захисту не досягає своєї основної мети.
 

9. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ «ЯК Є» І «ЯК ДОСТУПНО»

9.1. Застосунки надаються Вам «ЯК Є» та «ЯК ДОСТУПНО» та з усіма несправностями та дефектами без будь-яких гарантій. У максимальній мірі, дозволеній чинним законодавством, Компанія від свого імені та від імені своїх Афілійованих осіб, своїх та їхніх відповідних ліцензіарів і постачальників послуг прямо відмовляється від будь-яких гарантій, будь-то прямі, неявні, передбачені законом чи іншим чином, щодо Застосунків, включаючи всі неявні гарантії товарності, придатності для певної мети, права власності та непорушення прав, а також гарантії, які можуть виникнути в ході операцій, виконання, використання або торгової практики. Без обмеження вищесказаного, Компанія не надає жодних гарантій чи зобов’язань і не робить жодних заяв про те, що Застосунки відповідатимуть Вашим вимогам, досягатимуть запланованих результатів, будуть сумісним чи працюватимуть з будь-яким іншим програмним забезпеченням, застосунками, системами чи сервісами, працюватимуть без перерви, відповідатимуть будь-яким стандартам продуктивності або надійності, будуть безпомилковим, або що будь-які помилки чи дефекти можуть бути або будуть виправлені.

9.2. Не обмежуючись вищесказаним, ні Компанія, ні будь-який з постачальників компанії не робить жодних заяв або гарантій, явних або неявних: (i) щодо функціонування або доступності Застосунків, інформації, контенту, матеріалів або продуктів, що включені до них; (ii) що Застосунки працюватимуть безперервно або без помилок; (iii) щодо точності, надійності або актуальності будь-якої інформації чи вмісту, наданих через Застосунок; або (iv) що Застосунок, його сервери, контент або електронні листи, надіслані від Компанії або від її імені, не містять вірусів, скриптів, зловмисного програмного забезпечення та інших шкідливих компонентів.
 

10. ЧИННЕ ПРАВО

10.1. Закони країни, за винятком колізійних норм, регулюють ці Положення та умови користування застосунками. Використання вами Застосунків також може регулюватися іншими місцевими, державними, національними або міжнародними законами.
 

11. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

11.1. Якщо у вас виникли якісь занепокоєння чи суперечки щодо Застосунків, ви погоджуєтеся спочатку спробувати вирішити спір шляхом переговорів, зв’язавшись з Компанією.
 

12. ІНШІ УМОВИ

12.1. Якщо будь-який із пунктів цих Положень та умов буде визнано недійсним, такі Положення та умови будуть змінені та інтерпретовані для досягнення цілей таких Положень та умов у максимально можливій мірі відповідно до чинного законодавства, а інші положення залишаться чинними у повній силі.
 
12.2. За винятком випадків, передбачених у цій Угоді, невиконання права або вимога виконання зобов’язання згідно з цими Положеннями та умовами не впливає на здатність сторони реалізувати таке право або вимагати такого виконання в будь-який час після цього, а також відмова від порушення не є відмовою від будь-якого наступного порушення.
 

13. ЗМІНИ ДО ЦИХ УМОВ

13.1. Ми залишаємо за собою право на власний розсуд змінювати або замінювати ці Положення та умови в будь-який час. Якщо редакція є суттєвою, Ми докладемо розумних зусиль, щоб повідомити про це щонайменше за 30 днів до набуття чинності будь-яких нових положень та умов. Що являє собою істотну зміну буде визначено на Наш власний розсуд.
 
13.2. Продовжуючи отримувати доступ до наших Застосунків або користуючись ними його після того, як ці зміни набудуть чинності, ви погоджуєтеся дотримуватися переглянутих Положень та умов. Якщо Ви не погоджуєтеся з новими Положеннями та умовами, повністю або частково, припиніть використання вебсайту та Застосунку.
 

14. ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

14.1. Якщо у вас виникли запитання щодо цих Положень та умов, ви можете зв’язатися з нами електронною поштою office@konicaminolta.ua.