Лак, фольга та етикетка в рулонах: зручна друкарня New Media

Лак, фольга та етикетка в рулонах: зручна друкарня New Media

Лак, фольга та етикетка в рулонах: зручна друкарня New Media

Два індустріальні рішення та листові флагмани Konica Minolta дали змогу одеській друкарні New Media встояти під час коронакризи, автоматизувати виробничі процеси та замкнути увесь цикл на власному виробництві


New Media — сімейний бізнес, одна з найпотужніших друкарень півдня. Виготовляє поліграфічну рекламну продукцію, друкує етикетки та наліпки в рулонах для ринку України та ближнього закордоння. Ми співпрацюємо вже понад 7 років — перша цифрова система Konica Minolta була інстальована в друкарні наприкінці 2014. Сьогодні у виробничому парку: MGI JETVARNISH 3DS & FOIL-S, AccurioLabel 230 та дві AccurioPress C6085, одна з яких оснащена інтелектуальним модулем контролю якості IQ-501. Серед клієнтів New Media переважно малі та середні підприємства: ресторани, крафтові виробники та IT-компанії.

Запустили "ВДРУК" — влог не про залізо, а про бізнес: про людей, гроші та процеси

Перший випуск влогу зі співвласниками Одеської друкарні New Media вже в ефірі. В ньому багато про тонкощі ведення сімейного бізнесу, про конкуренцію, маркетинг, дефіцит кадрів і зарплатню в галузі. Загалом, досить відверта публічна розмова про важливі речі для кожного підприємця.

На канал

Етикетка в рулонах

Етикетка в рулонах

Ставки на рулонну етикетку під час першого локдауну

У квітні 2020 співзасновники були перед вибором: закритися, повільно розвиватися чи вийти на новий рівень. Рішення про придбання цифрової AccurioLabel 230 для друку етикетки в рулонах у компанії прийняли миттєво — діяли треба було рішуче, трансформація бізнесу була єдиним способом вижити та рости далі.

Довго розв'язувалося питання з фінансуванням, але все завершилося успішно. У New Media на другий місяць після інсталяції AccurioLabel 230 вийшли на обсяги друку у 8–10 погонних кілометрів на місяць. Пан Віктор, співвласник компанії, переконаний, що якби на початку березня 2020 не було ухвалене рішення придбати AccurioLabel 230, цілком можливо, друкарня вже закрилася б.

 
quotation marks

Ми розуміли, що ще одна листова машина, навіть продуктивніша, не зможе подвоїти обороти компанії — кардинально обсяги ми не збільшимо

Марія Седлецька

Директорка з маркетингу та співвласниця New Media

Одеса, Україна |

"Криза — найліпшій час для переосмислення бізнесу" — New Media обрала AccurioLabel 230 для диверсифікації свого портфоліо

Карантин змусив власників переосмислити подальший розвиток компанії та взяти курс на диверсифікацію. Рішення про придбання AccurioLabel 230 у компанії прийняли миттєво. New Media друкуватиме етикетки для одеських ресторанів та крафтових виробників...

Контроль якості

Контроль якості

Другий флагман з інтелектуальним модулем контролю якості IQ-501

За рік після суттєвих інвестицій у виробництво етикетки в компанії повернулися до своїх початкових планів та придбали ще одну цифрову продуктивну систему AccurioPress C6085, але з інтелектуальним модулем контролю якості IQ-501. Це дало змогу збільшити продуктивність друкарні та забезпечити безперебійність виробництва, а модуль контролю якості — зменшити кількість ручних процесів та регулярних втручань оператора за допомогою автоматизованого контролю якості друку кожного відбитка та налаштування машини.

quotation marks

Ми обираємо не залізо, а людей, технології та сервіс, з якими можемо максимально реалізувати свій потенціал розвитку. Для нас Konica Minolta — це важливий партнер, який допомагає розвивати наш бізнес.

Марія Седлецька

Директорка з маркетингу та співвласниця New Media

 

Одеса, Україна |

New Media автоматизувала контроль якості продукції з IQ-501 та флагманською AccurioPress C6085

Купівля нового обладнання була в планах компанії ще до початку карантину. Під час першого локдауну, у березні-квітні 2020, власникам New Media довелося швидко переглянути свою стратегію розвитку та інвестувати в обладнання для друку етикеток в...

Цифрове оздоблення

Цифрове оздоблення

Лак та фольга для задоволення запитів клієнтів та розширення географії продажів

Тривалий час в друкарні виконували тиснення фольгою на ламінаторі Folliant або ж замовляли такі послуги у колег на ринку. За такого підходу важко було щось передбачити — наклади могли бути з браком, усунення якого вимагало багато ресурсів.

Бажання замкнути увесь цикл на власному виробництві й стало поштовхом до придбання MGI JetVarnish 3DS & Foil-S. Тепер компанія повністю контролює процеси — від надходження замовлення до відвантаження клієнтам. Співвласник друкарні Віктор Артющенко вважає MGI JetVarnish ледь не стандартом у своєму сегменті, тому досить великих ризиків в інсталяції цього обладнання не бачить.

Перш ніж придбати MGI JetVarnish 3DS & Foil-S, власники New Media відвідали демо-зал у Харкові, де протестували технологію прямо на чинних замовленнях. Зробивши низку розрахунків, зрозуміли, що використання цієї технології економічно вигідно навіть для малих серій крафтових продуктів середньої цінової категорії, для яких зовнішній вигляд продукції — одна з ключових переваг. Отже, послуга цифрового лакування та фольгування відповідає концепції бізнесу New Media. 

У New Media обрали особливу комплектацію MGI JetVarnish 3DS & Foil-S з модулем коронування, що збільшує адгезію між матеріалом та лаком. У друкарні також зазначають, що з MGI легко розрахувати вартість — модуль, який бачить відсоток заливки, через API можна під'єднати до облікової системи друкарні.

quotation marks

Унікальність технології в тому, що ми можемо додавати до візуального ефекту ще й тактильний: таку продукцію хочеться розглядати, торкатися; не хочеться її викидати, бо це вже трохи більше, ніж просто «поліграфічна продукція»

Марія Седлецька

Директорка з маркетингу та співвласниця New Media

Україна |

Konica Minolta підписала контракт із New Media про продаж 3 в Україні MGI JETVARNISH 3DS & FOIL-S під час RemaDays Kyiv 2021

Компанія New Media придбала третю в Україні машину MGI JETVARNISH 3DS & FOIL-S під час виставки RemaDays Kyiv 2021. За словами власників друкарні, це дозволить задовольнити численні запити клієнтів та розширити географію продажів компанії.

Зацікавили рішення?

Щоби побачити їх в дії, ви маєте змогу запланувати демо в шоурумі Києва або Харкова прямо зараз