Аутсорсинг друку та сервіс в Тева Україна

Аутсорсинг друку та сервіс в Тева Україна

Аутсорсинг друку та сервіс в Тева Україна

Як з 2018 року працює тандем постачальника послуг друку та фармацевтичної компанії

Teva є найбільшою міжнародною фармацевтичною компанією та одним з трьох лідерів українського фармацевтичного ринку. Співробітники Teva у більш як 60 країнах розробляють, виготовляють та постачають лікарські засоби для близько 200 мільйонів людей щодня.

В компанії Teva в Україні працює близько 350 співробітників, які щодня працюють для пацієнтів та тих, хто про них піклується.

Для цього Teva залучає найкращих та надійних постачальників послуг. Вже п’ять років орендовані багатофункціональні принтери Konica Minolta bizhub та якісне сервісне обслуговування Konica Minolta допомагають компанії організувати документообіг: вчасно подавати комплекти документів, що подаються для державної реєстрації, перереєстрації, внесення змін до реєстраційних матеріалів лікарських засобів, а також відповідати на офіційні запити, надавати фінансові звіти тощо. Встановлений додатково софт SafeQ (аналог Dispatcher Paragon), що допомагає безпечно та просто управляти друком.

«Аутсорсинг для нас був досить неочікуваним та новим рішенням, адже до цього ми не мали подібного досвіду», – коментує Тетяна, керівник адміністративного відділу Teva в Україні, – «Одночасно зі знайомством з Konica Minolta наша компанія почала масштабний проєкт з переходу глобального офісу до лізингу. Тоді наша українська команда прийняла рішення перейти на аутсорсинг пристроїв однією з перших. Це зручна можливість – мати в офісі сертифіковане професійне обладнання з прямим сервісним обслуговуванням».

quotation marks

Робота з документами не повинна зупинятись. Друк має безперебійно працювати у великих обсягах, в нашій галузі це дуже важливо.

Тетяна Федоренко

керівник адміністративного відділу Teva в Україні

 

Переваги

Переваги
  • Сертифіковане професійне обладнання
  • Безпечний друк з застосунком SafeQ
  • Пряме сервісне обслуговування
  • Автономна співпраця з року в рік

Виклики

Виклики
  • Друк має бути безперебійним та якісним, щоб підтримувати всі важливі бізнесові процеси та вчасну державну реєстрацію препаратів.
  • Зі зміною кабінетної системи на опенспейс (2,500 метрів квадратних) постало питання інформаційної безпеки та конфіденційності.

Рішення

Рішення
  • З встановленою системою SafeQ свій видрук можна забрати лише зі спеціально налаштованою індивідуальною ID-карткою, чи пін-кодом.
  • Зменшився відсоток неактуальних видрукованих матеріалів, адже документ не друкується без його власника, є можливість перевірити документ безпосередньо біля принтера і скасувати зайву копію. 


 

Зацікавило рішення?

Ми готові допомогти вам підлаштувати бізнес-процеси до нової реальності та налагодити ефективну роботу завдяки впровадженню найсучасніших цифрових рішень для робочого місця