Інфраструктура друку на аутсорсингу: як це влаштовано в SoftServe

Інфраструктура друку на аутсорсингу: як це влаштовано в SoftServe

Інфраструктура друку на аутсорсингу: як це влаштовано в SoftServe

В компанії SoftServe віддали процеси створення документів на аутсорсинг та вивільнили ресурси ІТ відділу для доцільніших задач


SoftServe – одна з найбільших українських компаній-постачальників послуг та програмного забезпечення. SoftServe надає послуги з впровадження інноваційних цифрових рішень для бізнесу в Україні та світі. Компанія налічує 41 офіси у 12 країнах світу. Низка представництв знаходиться у США та країнах Західної Європи.

Клієнти SoftServe — IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, SolarWinds, Spillman Technologies та ін.

Konica Minolta працює з SoftServe понад 10 років. В компанії було дуже багато пристроїв для друку, які обслуговували різні підрядники: хтось поставляв тонер та змінні вузли, хтось відповідав за ремонт, одні компанії робили це на київських локаціях, інші на львівських. Ми запропонували зробити аналіз інфраструктуру друку, і, за потреби, її оптимізацію.

За результатами аналізу порадили скоротити кількість техніки та уніфікувати її, налагодити превентивне обслуговування та автопостачання витратних матеріалів — віддати процеси створення документів на аутсорсинг

Аутсорсинг друку в SoftServe


Як результат, вивільнилася частина ресурсів ІТ-відділу. Ці спеціалісти сфокусувалися на пріоритетніших завданнях. Залишилася лише адміністративна робота: підписання необхідних документів, контроль оплати та співпраця з сервісними інженерами Konica Minolta.

Сервісна IT-компанія як ніхто розуміла всі переваги аутсорсингу непрофільних процесів. Сьогодні, завдяки впровадженому рішенню, інфраструктура друку відповідає корпоративній політиці безпеки та вимогам щодо відмовостійкості.

quotation marks

За роки співпраці ми поєднали між собою інфраструктуру друку на всіх локаціях компанії не лише в Україні, а і за кордоном: в США та країнах ЄС.

 

Директор з прямих продажів Konica Minolta«За роки співпраці ми поєднали між собою інфраструктуру друку на всіх локаціях компанії не лише в Україні, а і за кордоном: в США та країнах ЄС, — говорить директор з прямих продажів Konica Minolta Ukraine. — Тепер усе дуже просто: один центральний сервер друку обслуговує всі пристрої, надає розширені звіти й відповідає за авторизацію користувачів. Працівники мають змогу відправити документ на друк будь-яким зручним для них способом, а забрати його паперову версію у зручний час і в якому завгодно офісі SoftServe. Наприклад, перед відрядженням можна відправити документ на друк у Києві, а надрукувати та забрати його вже у Флориді.»

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Зацікавило рішення?

Залишіть коротку інформацію про себе і ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей