Комплексна система друку в компанії «Омега»

Комплексна система друку в компанії «Омега»

Комплексна система друку в компанії «Омега»

Розповідаємо, як завдяки багатофункціональним пристроям Konica Minolta в компанії «Омега» побудували комплексну систему друку по всій Україні.
 

«Омега» — дистриб’ютор автокомпонентів родом із Харкова, що працює понад 30 років. Компанія активно зростає та розширюється, тому потребує безперебійності в роботі кожного процесу.

Так, ще 10 років тому Konica Minolta та «Омега» розпочали співробітництво, інсталювавши перші принтери на складах. З кожним розширенням парк обладнання в «Омега» поповнювався — наразі він налічує понад 50 пристроїв Konica Minolta. Konica Minolta Ukraine надає послугу аутсорсингу друку для потреб компанії «Омега» в різних містах України.

Завдяки аутсорсингу від Konica Minolta компанії «Омега» не потрібно купувати пристрої – вони отримують принтери, пряму сервісну підтримку, превентивне обслуговування, витратні матеріали та запасні запчастини за підпискою, з одним фіксованим щомісячним платежем. 
Серед машин є і bizhub PRO 958, і bizhub C250i.

quotation marks

Можливості — те, що забезпечує динамічний розвиток нашої компанії. Тому експертиза Konica Minolta допомагає нам успішно розвивати бізнес.

Павло ЯременкоНаразі «Омега» має основні склади в Харкові, Києві та Львові, де здебільшого друкують документи на відвантаження А5 формату: рахунки-фактури, товаротранспортні накладні, акти, договори тощо.

Для компанії надважливою є безперебійність друку на складах, тому Konica Minolta Ukraine покриває сервісне обслуговування на кожній локації. Завдяки рішенню Konica Minolta Ukraine, вдалося повністю запобігти труднощам, повʼязаним із друком, з якими стикаються бізнеси. Серед них: зупинки відвантажень через несправність обладнання, або затримки через низьку швидкість друку.


 

ПЕРЕВАГИ

  • Безперебійний друк відповідно до потреб компанії

  • Фіксований щомісячний платіж

  • Прямий сервіс від Konica Minolta

 

ВИКЛИКИ

  • Оновлення парку техніки для роботи з документами

  • Безпроблемний друк із необхідною швидкістю

  • Єдина точка контакту для професійного обслуговування парку пристроїв друку
     

РІШЕННЯ

  • Послуга аутсорсингу друку з понад 50 машин Konica Minolta з фіксованою платою за відбитки та професійним прямим обслуговуванням фахівців Konica Minolta
  • ​Інсталяція на локаціях «Омега» швидких високопродуктивних багатофункціональних принтерів Konica Minolta bizhub C250i та bizhub PRO 958

Зацікавило рішення?

Ми готові вам допомогти підлаштувати бізнесові процеси до нової реальності та налагодити ще ефективнішу роботу завдяки впровадженню найсучасніших цифрових рішень для робочого місця